Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie bezsensowny pociąg do dziewczyn którymi nie jestem zainteresowany. To jest takie debilne. Organizm ludzki chce uprawiać seks z przypadkowo napotkanymi osobami pomimo tego, że ludzkie młode są uzależnione od rodziców przez kilkanaście lat. Kompletny bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja matka która przyniosła mi opakowanie afobamu... 0,5 mg :evil: z komentarzem "zachowujesz się jak lekomanka" :evil::!: chyba ją poje... pół paczki będę musiała zeżreć żeby zasnąć albo całą... mam ochotę na nią nawrzeszczeć... znowu będzie gówno nie spanie... dobrze że kupiłam sobie wcześniej flaszkę... to się jakoś znieczulę dzisiaj... najlepiej na wieki wieków amen...

za chwilę matka zacznie mi wydzielać leki a kurfa groszem mnie nie wesprze w leczeniu... ma w dupie czy mam na to kasę czy nie...

jestem w tym wszystkim sama... zupełnie sama... jak dziecko we mgle... nie widzę nic... idę po omacku... szukam kogoś lub czegoś co rozjaśni mi drogę... ale wokół jest pusto i cicho... każdy mój gest, każde spojrzenie to bezgłośny krzyk... wołanie o pomoc którego nikt nie słyszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, ja żrę afobam od 5 lat, doraźnie bo doraźnie ale tolerancja wzrosła i dopiero minimum 2 mg są w stanie mnie zmulić... a żeby zasnąć przy tych lękach które mam to pewnie z 5 pójdzie tak realnie patrząc ale wtedy taka paczka starczy mi na ile? 3 dni... całe 3 noce spania.... o bo padnę z rozkoszy zaraz... jestem wkurzona... tak wkurzona że nie wiem co zrobię zaraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, ja żrę afobam od 5 lat, doraźnie bo doraźnie ale tolerancja wzrosła i dopiero minimum 2 mg są w stanie mnie zmulić... a żeby zasnąć przy tych lękach które mam to pewnie z 5 pójdzie tak realnie patrząc ale wtedy taka paczka starczy mi na ile? 3 dni... całe 3 noce spania.... o bo padnę z rozkoszy zaraz... jestem wkurzona... tak wkurzona że nie wiem co zrobię zaraz...

 

A ja od 8 lat, ale z przerwami. Dlatego 0,5 mnie zwala. A ty brała kiedy Stilnox albo Imovane? Tylko tak na krótką metę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, nie brałam bo ja się leczę ogólnie od 6-7 tygodni, a afobam jem od tylu lat bo nieraz z nerwów spać nie mogłam (zaczęło się po rozstaniu z mega toksycznym i agresywnym facetem który mi groził i się bałam go jak cholera) i moja lekarka takie rozwiązanie wymyśliła... działało więc nie miałam nawet czasu się zastanawiać jak to działa i czy jest coś innego... a teraz po 1mg mnie jeszcze rzuca po łóżku jak mnie mocno przyciśnie lęk...

no w każdym razie przygodę z lekami mam długą ale mało interesującą w sensie że mało leków próbowałam...

A co to za dragi te o których piszesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, to są typowe dragi nasenne. Ja po zolpidemie zachowywałam się dziwnie,ale spoko. Ja należę do mniejszości. Dużo osób pisało tu, że zolpidem bądź zopiklon (Imovane) im pomogły. Oczywiście jest to lek do przejściowego leczenia nim zaczną działać antydperesanty albo doraźny jak masz naprawdę upiorny dzień. Nie najgorzej śpi się też po Trittico. paradoksy, napisała, że dobrze spała po chlorprotixenie, możesz zapytać ją jak to dokładnie było. Mianserynę też na sen polecają. Powinnaś dostać coś na sen, bo ty strasznie się męczysz (jak czytam twoje posty). Zresztą wiem z doświadczenia, jak się człowiek męczy z braku snu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, no właśnie ja nie kumam że nawet psychiatra na moją bezsenność zapisał mi benzo... (cloranxen) który kompletnie się nie sprawdza... nikt mi nie chce dać nic na sen... może to być dlatego że boją się próby samobójczej u mnie??

będę 4 lipca u doktorka to padnę na kolana i będę go błaaagać o coś na sen... bo chyba zaczynam fiksować :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B ja mam tak samo i zacząłem już prowadzić nieregularny tryb życia. Pracuję w nocy,czasem nawet się łapię że chcę po urzędach o 3 w nocy wydzwaniać z jakimiś pytaniami, śpię 4 godziny co półtorej doby, a w dzień ludziom mówię dobry wieczór i dobranoc, i jeszcze sobie wmawiam że czuję się coraz lepiej. Ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie bezsensowny pociąg do dziewczyn którymi nie jestem zainteresowany. To jest takie debilne. Organizm ludzki chce uprawiać seks z przypadkowo napotkanymi osobami pomimo tego, że ludzkie młode są uzależnione od rodziców przez kilkanaście lat. Kompletny bezsens.

 

 

twoj pociąg nie jest zupelnie bezsensowny, jest atawistyczny.... :twisted:

poza tym nie z każdego sexu są młode...i chwała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie bezsensowny pociąg do dziewczyn którymi nie jestem zainteresowany. To jest takie debilne. Organizm ludzki chce uprawiać seks z przypadkowo napotkanymi osobami pomimo tego, że ludzkie młode są uzależnione od rodziców przez kilkanaście lat. Kompletny bezsens.

 

 

twoj pociąg nie jest zupelnie bezsensowny, jest atawistyczny.... :twisted:

Na jedno wychodzi :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×