Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, właśnie... jutro będę się :hide: eh....

 

-- 23 cze 2011, 01:11 --

 

Grunt to dobra samoocena - wszyscy jestesmy piekni, madrzy i zajebisci. :P

mnie to nie dotyczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, :mrgreen: słodzisz :mrgreen:

 

dune, :great: tego się trzymaj... pewnie jesyeś nawet lepiej niż ładna :smile:

 

a ty niby skąd wiesz :) słodzisz słodzisz slodko mi :)

a tu niektorzy o pierwiastkach piszą :)

a i co tam :)

ale sobie własnie brode z=rozdrapalam...jak małpy w zoo zjadaja ogony :(

 

Mad Spij bez koszmarów

 

No pewnie zanizona samooocena :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, że uważamy się za ostatnie, najgorsze. Ani ładne, ani mądre. Tzn. ja wiem, że jestem mądra i że to jest moje przekleństwo.

taaaa gdybyśmy były durne i puste to łatwiej by się żyło co?? a tak to ciagle jakieś durne rozkminy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa gdybyśmy były durne i puste to łatwiej by się żyło co?? a tak to ciagle jakieś durne rozkminy... :(

 

A i owszem. Nie zastanawiasz się po 10 razy nim zrobisz jakiś krok? Bo boisz się, że wsadzisz nogę w dziurę albo w gówno?A inni na twoim miejscu nie myślą, tylko idą do przodu. Jak wpadną w gówno, wycierają nogę i wio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B,

 

no po prostu mnie rozwalasz przed snem :)

mam nadzieję ze pozytywnie :yeah:

 

-- 23 cze 2011, 01:31 --

 

taaaa gdybyśmy były durne i puste to łatwiej by się żyło co?? a tak to ciagle jakieś durne rozkminy... :(

 

A i owszem. Nie zastanawiasz się po 10 razy nim zrobisz jakiś krok? Bo boisz się, że wsadzisz nogę w dziurę albo w gówno?A inni na twoim miejscu nie myślą, tylko idą do przodu. Jak wpadną w gówno, wycierają nogę i wio.

 

tyyyyyy no coś w tym jest... bo ja bardzo boję się być oceniana, krytykowana itd... wszystko muszę przemyśleć dobrze żeby nie zrobić czegoś co naraziłoby mnie na śmiesznosć

 

Ps. ja chyba trzeźwieję :why: ile ja mam zjesć tego afobamu i wypić wódki żeby usnąć?? :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie zasnę dziś przed 5 to łykam wszelkie leki jakie mam na chacie... łącznie z tymi na kaszel, katar, alergie itd... aż zdechnę... to będzie sen wieczny ostateczny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest cel życia? ciągłe ganianie własnych ambicji, chęć zgubienia prawdziwej ciemności, beznadziei własnej egzystencji i pewnej przemijalności swojego JA? A może instynktowna chęć przetrwania, przypadkiem rozpalonej iskry życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie zasnę dziś przed 5 to łykam wszelkie leki jakie mam na chacie... łącznie z tymi na kaszel, katar, alergie itd... aż zdechnę... to będzie sen wieczny ostateczny :mrgreen:

 

nie zdechniesz tylko sie porzygasz.... :(

syrop na kaszel lyknij z butelka :(

bosz...dlaczego nic ci na sen nie das=dzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×