Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem lesbijką, czy to natręctwa?


mikii144

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że specjalizuję się w tych właśnie natręctwach(bo sam takie miewam:P), postaram się dodać coś sensownego od siebie....człowiek homoseksualny jest szczęśliwy z tego,że podoba się mu osoba tej samej płci...boi się jedynie reakcji społeczeństwa.Ty jak mniemam nie boisz się tej reakcji tylko homo samego w sobie-prawda?Gej czy lesbijka może przestać myśleć o swojej orientacji,ty tego nie możesz.Orientacja wreszcie to przede wszystkim możliwość zakochania się...sprawa seksu jest drugorzędna jak już napisano.Jest to dość uporczywy temat natręctw i raczej ciężko się go leczy,ale jestem przykładem na to,że wyleczyć się można,zależy to jednak od woli i chęci wyjścia z tego bagna. Im bardziej chory wierzy w możliwość wyleczenia,tym szybciej to idzie.Mi mocno ulżyło po 6 spotkaniach z panią psycholog,która po prostu darowała mi drugie życie-normalne i spokojne.Mogę powiedzieć,że ją za to kocham z całego serca!!

P.S jeżeli ktoś ma natręctwa homoseksualne i jakiekolwiek inne i ma możliwość leczyć się prywatnie(120zł) niech napisze na prive,a ja bardzo chętnie,z czystym sercem dam namiary...u tej pani po prostu nie ma możliwości niewyleczenia się:)))).Warto dzielić się prawdziwymi specjalistami

 

-- 19 cze 2011, 13:15 --

 

Jako że specjalizuję się w tych właśnie natręctwach(bo sam takie miewam:P), postaram się dodać coś sensownego od siebie....człowiek homoseksualny jest szczęśliwy z tego,że podoba się mu osoba tej samej płci...boi się jedynie reakcji społeczeństwa.Ty jak mniemam nie boisz się tej reakcji tylko homo samego w sobie-prawda?Gej czy lesbijka może przestać myśleć o swojej orientacji,ty tego nie możesz.Orientacja wreszcie to przede wszystkim możliwość zakochania się...sprawa seksu jest drugorzędna jak już napisano.Jest to dość uporczywy temat natręctw i raczej ciężko się go leczy,ale jestem przykładem na to,że wyleczyć się można,zależy to jednak od woli i chęci wyjścia z tego bagna. Im bardziej chory wierzy w możliwość wyleczenia,tym szybciej to idzie.Mi mocno ulżyło po 6 spotkaniach z panią psycholog,która po prostu darowała mi drugie życie-normalne i spokojne.Mogę powiedzieć,że ją za to kocham z całego serca!!

P.S jeżeli ktoś ma natręctwa homoseksualne i jakiekolwiek inne i ma możliwość leczyć się prywatnie(120zł) niech napisze na prive,a ja bardzo chętnie,z czystym sercem dam namiary...u tej pani po prostu nie ma możliwości niewyleczenia się:)))).Warto dzielić się prawdziwymi specjalistami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam 13 lat. Mam bardzo podobny problem do tego w temacie. Wszystko zaczęło się niecały rok temu, w wakacje. Wchodziłam np. na Pudelka, a tam czasem pojawiają się zdjęcia kobiet w bieliźnie, lub w czymś podobnym. Czułam się tak inaczej patrząc na to. Wystraszyłam się. Zaczęłam myśleć o tym obsesyjnie. Trwało to jakieś 3 miesiące, później pojawił się inny problem, przez który zapomniałam o tamtym. Nie jest istotne, jaki, istotnie jest, że przypomniałam sobie ponownie o tym, że być może jestem innej orientacji. Po jakimś czasie wpadłam na pomysł (tak, dosłownie, bo przedtem nie przyszło mi to do głowy i o tym nie myślałam ) że pewnie zaczną mi się podobać osoby w moim wieku (dziewczyny). Tak długo o tym myślałam, że teraz w to wierzę. Przedtem jeszcze byłam zauroczona w innym chłopcu, i moje obawy zniknęły, niestety znów na chwilę. Teraz jestem tak zagubiona, że nie wiem, jak z tego wyjść. Przeszłam depresję spowodowaną tymi myślami. W jednym dniu czuję się silna i wydaje się, że mi przechodzi, ale następnego znów wracam do poprzedniego stanu. Jeżeli chodzi o takie rzeczy, widzę siebie tylko z mężczyzną, mam nawet w głowie swój ideał, o którym często myślę ( że jesteśmy razem i jestem szczęśliwa ) Miałam za sobą miłość do pewnego chłopaka trwającą 5 lat. Nadal coś do niego czuję,ale nie jest to takie intensywne, jak kiedyś. Wydaje mi się, że czułam coś także do pewnej koleżanki ,ale to dopiero po tym, gdy uświadomiłam sobie, że osoby homo często zakochują się w osobach w swoim wieku. Przed tym nie czułam zupełnie nic.

Wiem, ze jest to bardzo chaotyczne, i za to przepraszam. Jednocześnie bardzo proszę o odpowiedź, bo to mnie tak męczy, że naprawdę już nie mam siły. Nie wiem co czuję, troszkę się pogubiłam.

Dziękuję i pozdrawiam.

EDIT : Mam także podobne sytuacje jak jedna z dziewczyn piszących przede mną ; w telewizji ,w prasie, w radiu jak tylko usłyszę "les" to nie daje mi to spokoju przez cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,może wydawać się to dziwne,ale chyba rzeczywiście się zakochałam i rzeczywiście trwało to 5 lat. Uświadomiłam to sobie 2 lata temu, jak chcesz,możesz liczyć to jako 2 ;].

Ja tam myślę, że w każdym wieku można się zakochać - czy to w podeszłym, czy w młodym ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,zanim napiszę o swoim problemie wspomnę że jestem zupełnie nowa na forum,więc proszę o wyrozumiałość :)

Otóż od pewnego czasu mam pewien problem,któregoś dnia natrafiłam na facebooku na stronę całujących się gejów i lesbijek, pocałunek dziewczyn spodobał mi się,zastanowiłam się czy sama nie jestem lesbijką. I od tamtego czasu mam lęk przed tym że mogę nią być,zaczęłam sobie wyobrażać przyszłość z kobietą,co bardzo mnie zmartwiło bo zawsze byłam przekonana co do swojej heteroseksualności,ze chcę wiązać przyszłość wyłącznie z mężczyzną. Jestem w związku z mężczyzną od ponad roku,jest teraz za granicą,zawsze wydawało mi się,że jest odpowiednią osobą,a teraz zapominam o sprawach z nim związanych,oddalam go,skupiam się tylko na moich obawach :(

Nigdy nie myślałam o kobiecie w sposób seksualny,zawsze pociągali mnie faceci. Nie miałam też w dzieciństwie żadnych przejawów homoseksualności.

A teraz zaczęłam się przyglądać koleżankom w inny sposób,nie wiem czy jest to kwestia wmawiania sobie czegoś,czy może nie jestem orientacji heteroseksualnej :(

Bardzo obawiam się bycia osobą biseksualną bądź lesbijką,dodam że zastanowiłam się nawet,czy związki heteroseksualne są normalne,co jest dla mnie dziwne,nie wiem co może być tego przyczyną,zaczęłam myśleć o związku z kobietą a nawet o tym jak wyglądałby seks z nią :(

Obejrzałam seks kobiety i mężczyzny i nawet nie potrafiłam określić czy podobał mi się bardziej niż seks kobiet :/

Podobno z orientacją się rodzimy,byłam zawsze pewna swojej heteroseksualności,czy nagle moje preferencje mogły się tak błyskawicznie zmienić?

Boję się,że kiedy mój chłopak wróci do Polski i spróbujemy seksu,przestanie mnie pociągać,nie chcę myśleć o kobietach :(

Boję się mieć inną orientację,gdyż chcę aby ten związek przetrwał,od paru dni nie jem,nie śpię,jestem w ciągłym dole emocjonalnym,nic nie sprawia mi radości,a do tego nie mogę o tym powiedzieć nikomu bliskiemu,przestałam się uśmiechać,myślę tylko i wyłącznie o tym że jestem lesbijką bądź bi,którą zresztą też nie chcę być :(

Chcę wrócić do normalnego stanu,z moim facetem byłam szczęśliwa,czułam że żyję, aż do pojawienia się tych dręczących myśli,które nie dają mi spokoju :(

Myślę tylko o kobietach od paru dni,nie o facetach :/

Nigdy nie byłam osobą szczególnie pewną siebie,jestem nieśmiała i mam swoje blokady wewnątrz,zawsze zazdrościłam dziewczynom urody,tego że są takie świetne a ja nie jestem,ale nigdy nie myślałam o nich w kontekście seksualnym ;/

Nie chcę być lesbijką,bo to zniszczy moje życie,zawsze widziałam się jako matkę rodziny i żonę,a teraz nagle zaczęłam mieć takie wyobrażenia. Nie chcę nawet siedzieć w domu sama,zaczęłam myśleć o samobójstwie. Zaczęłam nawet inaczej postrzegać gejów i lesbijki,mimo że wcześniej nie uznawałam odmiennych orientacji.

Proszę o odpowiedź,co może być przyczyną tych myśli i czy mogę być lesbijką bądź kobietą biseksualną.

Dodam że przebywanie z moim mężczyzną zawsze sprawiało mi przyjemność,lubiłam seks z nim. Proszę o pomoc. Dodam że mam 19 lat.

Przepraszam za chaotyczny sposób w jaki to opisałam,ale po prostu to miesza mi się w głowie,nie wiem juz co mam myśleć i co robić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmartwiona1, masz 13 lat i masz za sobą miłość do chłopaka która trwała 5 lat? :pirate:

No właśnie tego samego się chciałam spytać...

 

Co do tego czy jesteś,czy nie jestes lesbijką i jakiej orientacji jesteś,to trudne pytanie.Brak zdecydowania z Twojej strony co do tego czy bardziej podobaja Ci sie chłopcy,czy dziewczyny,może świadczyć tez o innego rodzaju zaburzeń.W każdym bądź razie nie dołuj się dziewczyno!!!Nie ważne czy jesteś czy nie jesteś lesbijką,bo lesbijki tez ludzie,też wchodzą w szczęśłiwe związki,też ponoszą sukcesy w nauce i pracy.

Ja radziłabym Ci byś porozmawiała z psychologiem szkolnym bez obaw co on sobie pomyśli.Postaraj sie komus zaufac i temu komuś opowiedzieć wszystko to co tu napisałaś..

Jeśli chcesz na tym forum pisać,to oczywiście,pisz bez obaw ile będziesz chciała,ale ja myślę że bardziej przydatna byłaby dla Ciebie rozmowa z psychologiem.

Pamietaj-będzie dobrze! :great:

 

-- 10 gru 2014, 15:22 --

 

disenchanted0,

 

Kochana,nie rodzimy się już z wykształtowaną orientacją.U mnie było tak że przez całe życie pociągały mnie mężczyźni aż w końcu tak się nimi rozczarowałam,że "przerzuciłam się" na kobiety...Natomiast zawsze uważałam że kobiety są bardziej atrakcyjne od mężczyzn.Poza tym jest też takie pojęcie jak orientacja biseksualna...Czasem też brak zdecydowania co do orientacji jest objawem zaburzenia osobowości,tylko nie wkręcaj się teraz,bo nawet nie powiedziałaś ile masz lat.Poza tym bycie lesbijką to nie grzech,ani choroba.Porozmawiaj z psychologiem...Trzymaj się i nie obwiniaj,ani nie załąmuj.

 

-- 10 gru 2014, 15:23 --

 

Hehe kolejny typowy przypadek HOCD. To nie homoseksualność

 

Co to HOCD ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×