Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Matnia i NPW to filmy kipiące klimatem grozy?No weź...to nie ten kierunek wogóle

ja też Polańskiego wielbie za ten styl specyficzny,kurde,teraz juz nie ma takich rezyserów

a moze są tylko w uj niszowi

 

Bretta,ja chcesz sobie zrobić dla siebie coś złego wystarczy do mnie zagadać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, 2 plateau

 

o,przeliczałeś sobie na mase(zawodowiec),mnie bardziej chodziło na pudełka :D

powiem ci ze jak kiedys złączyłem z kodeina to było to jakby wzmocnienie kody a nie dxm,ale generalnie nic specjalnego.mysle ze mogłoby byc ciekawie z zolpidemem :mrgreen:

 

edit.widze ze juz na to wpadłeś ,jakiś trip raport potem prosimy :mrgreen::P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matnia i NPW to filmy kipiące klimatem grozy?

 

To zależy, co cię przeraża. Byłam kiedyś z kuzynem w kinie na jakimś zombiowym filmie. Aha. Nówka "Świtu żywych trupów". On skakał na fotelu ze strachu, a ja miałam bekę. Rozbawiła mnie wizja ludzi, znajdujących ratunek w supermarkecie.

W "NPW" rozwala mnie muzyka Komedy, chociaż Roman i Jack McGowan są przezabawni.

 

-- 22 cze 2011, 01:05 --

 

Michuj, ja do dziewczyn pisałam. Wiem, żes ty wesołek 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, 2 plateau

 

o,przeliczałeś sobie na mase(zawodowiec),mnie bardziej chodziło na pudełka :D

powiem ci ze jak kiedys złączyłem z kodeina to było to jakby wzmocnienie kody a nie dxm,ale generalnie nic specjalnego.mysle ze mogłoby byc ciekawie z zolpidemem :mrgreen:

 

edit.widze ze juz na to wpadłeś ,jakiś trip raport potem prosimy :mrgreen::P

 

 

Dużo nie wziąłem, bo nie chce sie przekręcić na zespół serotoninowy. W sumie i tak jadę po bandzie biorąc kaszlodyn do 2 antydepresantów, którymi sie lecze na raz.

 

A trip jest taki że sie szczerze do monitora słuchając power metalu. Zaraz może na jakimś smoku polatam? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×