Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

co Ciebie wkurza w ludziach?

 

Ooo, to będzie długa lista :mrgreen:

1. Chamstwo.

2. Skłonność do wydawania kategorycznych sądów.

3. Skłonność do oceniania i to powierzchownego.

4. Pouczanie, mędrkowanie.

5. Wywyższanie się.

6. Brak higieny - bo to brak szacunku do innych.

7. Bezczelność.

8. Obwinianie innych o wszystko, wybielanie siebie.

9. Brak zdolności do samokrytycyzmu.

10. Egoizm totalny.

11. Nie wywiązywanie się z obietnic.

12. Panoszenie się.

13. Pogardliwy stosunek do drugiego człowieka.

14. Głupota (nie chodzi o IQ).

15. Brak wyrozumiałości.

16. Obrażalstwo.

17. Manipulowanie, kontrolowanie.

18. Nie liczenie się z innymi.

 

Podobno (?) w innych ludziach najbardziej nas wkurza to, czego nie lubimy u siebie samych (Ale chyba nie jest ze mną aż tak źle... :roll:;) ) , na zasadzie projekcji :shock::mrgreen:

- Co o tym sądzisz? Jest tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że z jednej strony negatyw od samego początku mówi o przeciwieństwie pozytywów czyli w ogólnym odbiorze to coś niedobrego. Ludzie nie lubią mówić o czymś co im się nie udaje, z czym nie dają sobie rady albo czego nie są w stanie kontrolować. Tak już jest. A pozatym nie ma czym się chwalić. Ale są też tacy którzy nie mają za dużo tych złych emocji w sobie...

Myślisz,że ludzie sami nie pozwalają szczęściu siebie dopaść i ciągle jakoś przed nim się chowają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic. Utrudniony kontakt z bliskimi i przyjaciółmi. A teraz ludzie też wychodzą na dwór, grają w piłkę na przydomowym boisku, spotykają się przy piwku etc. Media nowej generacji nic w tym zakresie nie zmieniły, choć są demonizowane.

 

Skąd dowiedziałaś/eś się o tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd dowiedziałaś/eś się o tym forum?

 

Wpisałam kiedyś w wyszukiwarkę frazę "psychoterapia pomogła" czy coś takiego i wyskoczył mi wątek z tego forum. To było już dawno temu. A ostatnio wpisałam "7f", bo szukałam czegoś o tym oddziale i też pojawiło się to forum.

 

Dlaczego masz akurat taki a nie inny avatar? Co chcesz przez niego powiedzieć innym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie masz avatara mimo stażu na forum?

 

Och, zamierzałam wstawić avatar xxx razy. I każdy obrazek, jaki wybierałam, albo przekraczał pojemność albo rozmiary były nie te. Ale jeszcze wtedy nie poddałam się, ściągnęłam program mini foto, aby pomniejszyć obrazek, ale ten program mi nie chciał działać. I wtedy stwierdziłam, że pierdolę to, poddałam się na amen :evil:

 

Masz jakąś radę na to?

 

P.S. Dlaczego cenzura obejmuje słowo "k.urwa", natomiast "pierdolę" nie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz fajny obrazek z Google Images i zapisujesz na pulpit np.

Paint -> Obraz -> Rozciągnij/Pochyl i np. 50% na 50%. Przycinasz do wymiarów 150x200 pikseli. Plik -> Zapisz jako -> .jpg i powinien ważyć mniej niż 14KB. :P

 

Czemu nie masz podpisu mimo stażu?

 

EDIT: Admina trzeba się zapytać. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie masz podpisu mimo stażu?

Nie wiem. Wiem, że cały czas ten sam podpis nudziłby mi się, ale wiem też, że nie chciałoby mi się go co chwilę zmieniać. Może dlatego.

 

Czy - bez sprawdzenia w google;) - wiesz, co oznacza mój nick, z jakiego jest języka i jak go się wymawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki język znasz oprócz hiszpańskiego?

 

Nie znam hiszpańskiego ;) Tzn. dawno temu się uczyłam, ale prawie nic nie pamiętam (choć wymowę pamiętam). Znałam kiedyś biegle angielski, który przez okres depresji stał się o wiele mniej biegły... Tak samo z niemieckim, kiedyś dość płynnie, a teraz to jest kicha. Można powiedzieć, że znam i mam podstawy łaciny. Rozumiem średniozaawansowane teksty z francuskiego i rozumiem trochę ze słuchu, ale z konwersacją jest kiepsko, bo jeszcze z nikim w tym języku nie rozmawiałam, jestem samoukiem. Znam grażdankę - to znaczy wiem, jak wymawiać słowa w rosyjskim, ale samego języka nie znam, nie dogadam się. Uczyłam się krótko włoskiego i pamiętam prawie nic. Całkiem nieźle mówię po polsku, chociaż jeszcze nie opanowałam tego języka do perfekcji - to chyba niemożliwe ;)

 

Najbardziej znienawidzony przedmiot w szkole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×