Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

...i jeszcze posprzątam chłopakom i poodkurzam, w porywach zetrę kurze. :mrgreen:

to jest standard u mnie.

 

odpoczywać jak dzień wolny!!!!! :nono::twisted:

 

ja czytam opracowuję wiersze ekspresjonistyczne do obrony. :pirate:

a o 20tej mam terapię i czuję napięcie, bo już wiem, że to będzie ciężka sesja. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, Asiu, dlaczego sądzisz, że to będzie ciężka sesja?

Kasiu, to ma związek z burzą uczuć, którą przeszłam od piątku po ostatniej sesji, a moje smsy do niej nie były miłe... :roll: ona ich nie czyta, ale ja je czytam na sesjach. chyba zapadnie też dość ważna dla mnie decyzja, jeśli to nastąpi to napiszę. trzymaj proszę kciuki!!!

 

Thazek, no fajnie coś takiego miłego usłyszeć. :D

 

umieram dziś na głowę przez tą zmienną pogodę, nienawidzę wiatru. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czytam opracowuję wiersze ekspresjonistyczne do obrony. :pirate:

a o 20tej mam terapię i czuję napięcie, bo już wiem, że to będzie ciężka sesja. :roll:

 

Asiunia, Aniele a co ty studiujesz? Jaką filologię?

 

chodziło mi o sesję terapeutyczną :mrgreen: , a studiuję germanistykę, właściwie to już kończę studia, bo została mi obrona. :zonk::zonk::zonk:

 

a o 20tej mam terapię i czuję napięcie, bo już wiem, że to będzie ciężka sesja. :roll:

Daj znać Joasiu jak poszło. Czekam!

 

Ja wróiłam z terapii o 17-tej.

 

ku mojemu zdziwieniu sesja była lekka i przyjemna. :shock::shock::shock: tylko niestety przeze mnie bardzo chaotyczna, terapeutka powiedziała, że kręci się jej w głowie, bo skaczę po tematach jak z kwiatka na kwiatek, trochę o chorobach, trochę o lekach i psychiatrze, o ziołach, anoreksji, braku pracy, końcu studiów, mamie, oszczędnościach, dziadku i innych tematach. :hide: dostałam chyba jakiegoś słowotoku. :hide: rozmawiałam z nią o tym psychiatrze. namawiała mnie na niego przedostatnio, żeby mnie trochę uspokoić, wyciszyć łagodnymi lekami. podjęłam ostateczną decyzję w tej sprawie - nie wybieram się tam skoro chodzi tylko o leki (myślałam, że może jeszcze o jakąś diagnozę czy coś tam). terapeutka przyjęła to do wiadomości.

 

a Tobie jak poszło, Moniko?

 

-- 21 cze 2011, 10:35 --

 

głowa mnie boli i spać mi się chce. :? najpierw badania, teraz miałam korki, a po południu rehabilitacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

położyłam się spać po 2... koło 4 jeszcze nie spałam... strachy ganiały mnie po łóżku... o 7 pobudka... Jakby za karę... Siusiu do pojemniczka, szybkie ogarnięcie się, spacer z psem i fru do przychodni na drugi koniec miasta zawieźć pojemniczek i oddać 3 probówki krwi... Na miejscu kolejka jak ja pier...ole... Same babcie, dziadki, kobiety ciężarne i z dziećmi... po godzinie cierpliwego oczekiwania moja kolej... jak zwykle pacjentka nie ma żył i nie ma ciśnienia ( "dziwne" o tej porze...), kombinacje alpejskie w wysilaniem ręki i jest żyła... cyk... raz dwa trzy... wacik, plaster, ukłucie w palec i do glukometru... dziękuję do widzenia... następny proszę...

w drodze powrotnej zakupy... i bzium jestem w domu... zdążyłam przed deszczem... boli mnie żyła :? ale o dziwo siniaka nie mam.

Poprosiłam mamę żeby mi załatwiła u naszej lekarki receptę na afobam... potrzebuję się wreszcie wyspać... jak zdrowy człowiek... bez lęków, koszmarów... bez depresji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, nie wiem... ja się na lekach nie znam ale czuję że niedługo zwariuję z tej bezsenności... potrzebuję czegoś co mnie zetnie z nóg... znam tylko afobam... chcę po prostu spać :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×