Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to zaburzenie osobowości?


Lokabejb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem i nie wiem czy to czasami nie jest zaburzenie osobowości, dlatego szukam pomocy na forum. Mój problem polega na tym że jak widzę kogoś to odrazu zazdroszczę tej osobie stylu ubierania i wglądu, w tej chwili nawet mam takie myśli że chciałabym być jedną z tych osób. Uważam że ma ona cudowne życie. Czesze sie tak samo jak ona i kupuje te same ubrania. Jak to się nazywa i czy więcej osób na ani takiego cierpi, czuje się z tym sama dlatego szukam rady na forum, szukałam już w internecie podobnych przypadków ale chyba tylko ja jestem taka psychiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokabejb, Witaj.

Nie wiem ile masz lat. W pewnym wieku ludzie, niektórzy oczywiście, mogą szukać idola, wzoru do naśladowania pod względem wyglądowym etc.

Jeśli uwazsz,że jest to Twoim problemem to nie diagnozuj się sama dziewczno! Tymbardziej szukając w internecie.

Sieć ma to do tego,że tu ludzię piszą różne rzeczy, niekoniecznie kompetentnie.

Zaburzenia osobowości diagnozuje specjalista-psychoterapeuta/psychiatra.

Tutaj nikt Tobie rady nie udzieli i nie powie czy Twoje spectrum zachowań jest charakterystyczne dla zaburzenia osobowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum powinna byc taka specjalna automatycznie generowana wiadomosc: "Nic Ci nie powiemy, idz do specjalisty!" dla kazdego nowego uzytkownika. :D Oczywiscie zartuje, ale taka jest prawda. Gowno, za przeproszeniem, Ci powiemy przez internet. Trzeba porozmawiac z kims kompetentnym w cztery oczy, bo na Twoj problem skladasz sie cala Ty i cala Ciebie musi miec ktos, kto poprawnie mialby Cie zdiagnozowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg.mnie to zadne zaburzenie. Ja mam w druga strone takie "dziwne" zachowanie, tj. czasem widze kogos, niekoniecznie ubranego zle, nieatrakcyjnego itp (czasem wrecz przeciwnie) i mysle sobie, ze NIGDY nie chcialbym byc ta osoba, wrecz mnie od niej cos odrzuca ;) Mysle, ze to normalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×