Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na niepokoj,napiecie , agresje,.


vivien76

Rekomendowane odpowiedzi

19_latek,

 

nieeeeeeeee , ja nie chce przytyc, to dopiero wywolaloby u mnie depresje...

co do libido to odkad zaczelam brac SSRI nie mam zadnego libido i ten stan nie przechodzi :(

juz w sumie zapomnialm jak to jest :roll:

wiem ze b.duzo osob zazywajacych ssri sie skarzy na to wiec fajnie ze u ciebie sie poprawilo

 

chojrakowa, dzieki za opnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik,

a ty nadal jestes w UK?

to czym cie tam lecza? jesli mozesz powiedziec

 

u mnie to bylo tak ze leczyla mnie GP przez 3 lata jakos jest, i specjalnie nie narzekalam , te SSRI troche pomagaly wiec mnie nigdzie nie wysylala, ani do psychologa ani psychiatry a ja nie nalegalam

 

mialam tam jakis counseling kiedy mi sie zycie pokomplikowalo i zaliczylam dola ale to nie psycholog robi tylko jakas przeszkolona baba wiec dalam spokoj zwlaszacza ze wogole nie pomagalo...

 

teraz jak probuje cos zmienic to zaczynaja sie schody bo ona nie bardzo sie zna, pewnie kazdemu przepisuje SSRI :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to tam jestem na stałe, choć teraz własnie się wyrwałem. Jak najbardziej mam psychiatrę i psychologa. GP mnie skierował - aczkolwiek z moimi naciskami.

 

Może powiedz, że teraz jest duża zmiana, że w przeciwieństwie do tego co było wcześniej to teraz już SSRI/SNRI nie wystarcza i że bardzo potrzebujesz specjalistycznej pomocy w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik,

 

dzieki za wskazowki :D ale chyba nie dam rady zamydlic jej oczu :D ona widziala mnie w o wiele gorszym stanie i widzi ze teraz jest lepiej tylko ja chce zmiany lekow bo mnie drazni to ze WOGOLE nie mam libido, wiec ona tak szybko nie ulegnie no chyba ze faktycznie zaczne sciemniac, bo ona ie ze na tych eseserajach jakos funkcjonuje. A jak sie wkurze to pojde do psychiatry jak bede w Pl :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poruszaj w kółko kwestie, że brak libido znacząco obniża Tobie poziom życia.

 

[Dodane po edycji:]

 

W sumie to taka jest prawda - zazwyczaj.

 

A inna sprawa, że jak bywasz w PL i wolisz w PL pójść to potem nie wyrzucaj opakowania. GP zazwyczaj na podstawie tego wypisze kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, czy ktos z was tutaj bierze lexotan? potzrebuje "experta" bo zaczelam wlasnie (inne benzo kiedys bralam) i wale 12-15 mg i nic. moze to maa dawka ale 5 kapsulek to troche mija sie z celem a najwieksza kapsulka jaka tu maja to 6mg wiec tez bym musiala lykac 2-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×