Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

marcja, kobietom też loda :mrgreen: takiego ze sklepu świntuszko :mrgreen:

 

Właśnie kiedy mogę się zgłosić po odbiór nagrody? A jak na patyku będzie inny napis niż "Poczuj śmietankową radość" to wygrałem jeszcze jednego BigMilka? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

odbiór nagrody wiesz kiedy :twisted:

no jak sobie wytatuujesz na patyku "Poczuj śmietankową radość" to wygrasz nawet Big Trio- bez kitu... :mrgreen:

Swoją drogą mam maszynkę do tatuowania w domu więc możemy podziałać w połowie lipca... oczywiście pod znieczuleniem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen.

 

Kadaweryna - (...) Ma postać oleistej cieczy bez wyraźnej barwy. Należy do tzw. trupich jadów, ma silny nieprzyjemny zapach rozkładających się zwłok i jest szkodliwa dla zdrowia (uszkadza układ krążenia).

 

LOL. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

I tyle na temat cudnego, neutralnego smaku,

Ale, ale zauważcie magnez :D A to dla nas nerwowców dobry składnik pozywienia, i cóz ja tam jeszcze widzę kilka ciekawych składników 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen.

 

Kadaweryna - (...) Ma postać oleistej cieczy bez wyraźnej barwy. Należy do tzw. trupich jadów, ma silny nieprzyjemny zapach rozkładających się zwłok i jest szkodliwa dla zdrowia (uszkadza układ krążenia).

 

LOL. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

o widzicie... instynkt samozachowawczy mi podpowiadał żeby nie połykać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×