Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wszystko przeszło z czasem. Jeśli nie jest się do niczego zmuszanym, albo nie ma się jakiegoś chorego poczucia "obowiązku" to po pewnym czasie niektóre rzeczy stają się normalne i nie wzbudzają poczucia wstydu, nie ważne czy wyplucie czy połknięcie.

Miałam jeszcze to nieszczęście, albo szczęście, że wszyscy moi faceci poza obecnym jeśli chodzi o seks byli bardziej nieśmiali ode mnie. Czasami, czytając i słuchając innych czuję się taka strasznie bezpruderyjna... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo że jak się nie czuje parcia w stylu "jak mu nie obciągnę i potem nie połknę to mnie zdradzi" to wszystko idzie inaczej ale ja chwilę obecną mam taki właśnie stosunek do tego... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo że jak się nie czuje parcia w stylu "jak mu nie obciągnę i potem nie połknę to mnie zdradzi" to wszystko idzie inaczej ale ja chwilę obecną mam taki właśnie stosunek do tego... :bezradny:

co Ty gadasz? :P nie obciągnie :P he he po co zdradzać? To tylko kwestia dogadania się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo że jak się nie czuje parcia w stylu "jak mu nie obciągnę i potem nie połknę to mnie zdradzi" to wszystko idzie inaczej ale ja chwilę obecną mam taki właśnie stosunek do tego... :bezradny:

co Ty gadasz? :P nie obciągnie :P he he po co zdradzać? To tylko kwestia dogadania się ;)

 

co co ja gadam?? no ordynarnie gadam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja tam będąc z poprzednim partnerem jak nie miałam nastroju to kazałam mu biegać po chusteczkę do szuflady :smile: Teraz co prawda sama już ją sobie załatwiam, ale tak czy inaczej problem z głowy z niedyskretnym pluciem czy mazaniem się po biuście, kiedy nie ma się na to nastroju, albo jest się tuż po prysznicu, czy trzeba zaraz wyjść z domu.

 

Rzeczywiście plucie jakoś śmiesznie brzmi :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazaniem się po biuście, kiedy nie ma się na to nastroju, albo jest się tuż po prysznicu, czy trzeba zaraz wyjść z domu.

 

A coz za problem to "mazanie" jak to nazywasz :D Ponoc jakies substancje "upiekszajace skore" sa w spermie, wiec jesli o mnie chodzi to z przyjemnoscia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazaniem się po biuście, kiedy nie ma się na to nastroju, albo jest się tuż po prysznicu, czy trzeba zaraz wyjść z domu.

 

A coz za problem to "mazanie" jak to nazywasz :D Ponoc jakies substancje "upiekszajace skore" sa w spermie, wiec jesli o mnie chodzi to z przyjemnoscia :lol:

Ja też nie mam z tym problemu, jak juz mówiłam nie klei się i szybko wysycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×