Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, czytam o tych tymoleptykach i chyba depakine nie należy do nich...

 

Na wiki nazwali to leki normotymiczne. Jak dla mnie forma derywatu: z greki tymos=nastrój + norma od normalizacja.

Depakine chrono to kwas walproinowy, a kwas walproinowy stabilizuje nastrój. Więc chyba zgadza się...

 

-- 17 cze 2011, 00:05 --

 

halenore, ale to przecież zupełnie co innego niż tracenie przytomności...moje ataki przypominają padaczkę właśnie...dlatego zawsze wszyscy myślą że ją mam.

 

dominika92, to jest popadanie w stan podobny do snu. Ale owszem u ciebie może to być taka forma padaczki. Podobno u dzieci epilepsja objawa się takim specyficznym "zawieszaniem się". Zero drgawek, zero ślinotoku i bicia piany. A dzieciaki mają stwierdzoną padaczkę. My kojarzymy padaczkę z pewnym standardowym zestawem objawów, a to ponoć wcale taki nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, dobra mi lekarze mówili że jestem bezpłodna a nie jestem... no nie byłam bo nie wiem jak jest teraz...

Także różnie to z lekarzami jest

 

halenore, nie ważne jaka to grupa leków w sumie... mnie tylko bawią te nazwy i czasem sobie o tym czytam :mrgreen:

a padaczka ma całe spektrum form... od zawieszania się na kilka sekund poprzez osunięcia się na ziemię aż po drgawki i toczenie piany z ust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, dobra mi lekarze mówili że jestem bezpłodna a nie jestem... no nie byłam bo nie wiem jak jest teraz...

Także różnie to z lekarzami jest

 

Mojej kumpeli z klasy doktorki oświadczyli, że nigdy nie zajdzie. I co? I kilka lat temu urodziła syna :smile:

 

-- 17 cze 2011, 00:16 --

 

Ka_Po, chyba troszkę lepiej co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, dobra mi lekarze mówili że jestem bezpłodna a nie jestem... no nie byłam bo nie wiem jak jest teraz...

Także różnie to z lekarzami jest

Mojej kumpeli z klasy doktorki oświadczyli, że nigdy nie zajdzie. I co? I kilka lat temu urodziła syna :smile:

No mi też tak mówili a zaszłam... tyle że nie donosiłam... ale wierzę że jest to jednak możliwe... staram się wierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×