Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam u was słychać? U mnie jako tako. Nie byłam jeszcze u lekarza ale byłam na konsultacjach psychologicznych i mają wybrać dla mnie odpowiednią metodę terapii i określić czas jej trwania. Co myślicie o terapii grupowej? Bo w moim przypadku chyba to najlepsze rozwiązanie, po takim wygadaniu się komuś lub po takim pisaniu na forum trochę lepiej się czuję. Niestety muszę się uczyć, egzaminy się zaczynają, a ja nie mogę się skoncentrować na nauce, tylko myślę o swoich głupotach i jeszcze mnie coś zakłuwa ciągle w różnych miejscach, głównie w brzuchu i żebra... chyba nerwobóle jakieś albo nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klika, baaardzo wiele zależy od tego na jaką grupę trafisz - w jednej się odnajdziesz, a w drugiej nie. Jeśli masz możliwość wyboru to wybieraj terapię indywidualną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no tak nie pomyślałam o tym, że grupa może mi nie pasować :/ eh. Zobaczę co zaleci psycholog, w gruncie rzeczy chcę lepiej się czuć. Mam teraz trochę zajęć i dobrze to na mnie działa, ugotowałam dziś sobie barszczyk czerwony, w końcu coś na ciepło i lekkostrawne :) Przeraża mnie tylko ta sesja, nie wiem jak zdam te wszystkie egzaminy, bo mam też przejawy fobii społecznej :], a na sali pisze zawsze ze 200 osób, w trakcie egzaminu jestem tak zestresowana tymi ludźmi, że chcę jak najszybciej wyjść :/ gdybym sama mogła pisać było by o wiele lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×