Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Super! Zawsze chciałem tak w ciemno gdzieś pojechać, ale nie miałem z kim 8) . No to chyba pozostaje nam tylko ustalić datę spotkania na dworcu autobusowym w Tomaszowie Mazowieckim :D . Może niech już zostanie ten 15 lipca? Co do konkretnej godziny, to umówimy się na kilka dni przed, gdy każdy już będzie wiedział jak dojedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie idzie nam nieźle - sprzeciwów nie słychać. Ludzie z Warszawy i Łodzi w zasadzie niczym nie ryzykują, bo nawet przy czarnym scenariuszu w przypadku Warszawy wygląda to tak: 7.45 z Dworca Zachodniego jest autobus do Tomaszowa. W Tomaszowie jesteśmy za dwie godziny czyli przed 10.00. Gdyby był jakiś niewypał, co wydaje się mało prawdopodobne to o 18.00 wsiadamy w autobus powrotny i o 20.00 jesteśmy w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, Jeśli mam pojechać tam wcześniej to muszę wcześniej wiedzieć czego szukać. Osoby z namiotami niech się deklarują, jak również ci którzy potrzebują czegoś więcej niż 15-osobowe dormitory. Mnie osobiście wystarczy śpiwór, jasiek pod głowę i... ławka w parku. :D Nie pogniewam się również, jeśli ktoś mnie weźmie pod namiot.

Jeśli ktoś dysponuje małym grillem albo dwoma to byłoby fajnie. Natomiast żadnego jedzenia czy piwa nie będę targał z Warszawy - kupię sobie w 5 minut na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wiecie jeszcze co, co kto lubi.. :mrgreen:

 

Po "co kto lubi" 2-3 osoby będą mogły pojechać autem, gdy już znajdziemy lokum - w końcu chyba nawet w Tomaszowie jest jakiś hipermarket :D . Ja planuję wziąść tylko mały plecak z najpotrzebniejszymi rzeczami, bo nie sądzę, żebyśmy mieli wielkie problemy ze znalezieniem noclegu 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem ... ja już nie palę wcale, ale lubię ten klimat południa i te bąbelki :D . Poza tym to by była taka odrobina Afryki i orientu na

polu campingowym w Tomaszowie :D .

 

-- 17 cze 2011, 18:18 --

 

Ka_Po być z Tobą po przeciwnej stronie barykady to przerąbane :mrgreen: . Ale Cię " najszło " :pirate: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za 15-17 lipca :D .

 

-- 19 cze 2011, 18:19 --

 

Czy komuś by się chciało wziąć mały radiomagnetofon lub odtwarzacz CD :?::!: , bo muza to fajna sprawa :mrgreen: .Każdy by mógł zabrać ulubioną płytę lub kasetę i mogło by być odlotowo :yeah: a może mi się tylko tak wydaje :bezradny::D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×