Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zimne mleko


niesamowit

Rekomendowane odpowiedzi

niesamowit, Podczas picia innych zimnych trunków także Cię bolą?

Ja jak się przejem, to boli mnie lewe ramię. Nie ściemniam!

 

Nie. Tylko przed chwilą po wypiciu zimnego mleka prosto z lodówki zabolało mnie w klatce piersiowej , a teraz i nie wiem czy aby na pewno jeszcze lekko serce. Dostałem lekkich duszności , ale tylko przez chwilkę. 30 min wcześniej również wypiłem zimne mleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesamowit, Podczas picia innych zimnych trunków także Cię bolą?

Ja jak się przejem, to boli mnie lewe ramię. Nie ściemniam!

 

Nie. Tylko przed chwilą po wypiciu zimnego mleka prosto z lodówki zabolało mnie w klatce piersiowej , a teraz i nie wiem czy aby na pewno jeszcze lekko serce. Dostałem lekkich duszności , ale tylko przez chwilkę. 30 min wcześniej również wypiłem zimne mleko.

 

Zrób sobie przerwę i później napij się np. innego napoju z lodówki.

Może się nakręcasz.

Ja kiedy piję coś zimnego, też mam uczucie zimego w okolicach torsu. Ale nie kojarzę tego z objawami nerwicowymi. To normalne, że żołądek przyjmuje zimny płyn i odczuwa się uczucie chłodu.

Może jesteś przewrażliwiony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesamowit, Podczas picia innych zimnych trunków także Cię bolą?

Ja jak się przejem, to boli mnie lewe ramię. Nie ściemniam!

 

Nie. Tylko przed chwilą po wypiciu zimnego mleka prosto z lodówki zabolało mnie w klatce piersiowej , a teraz i nie wiem czy aby na pewno jeszcze lekko serce. Dostałem lekkich duszności , ale tylko przez chwilkę. 30 min wcześniej również wypiłem zimne mleko.

 

Zrób sobie przerwę i później napij się np. innego napoju z lodówki.

Może się nakręcasz.

Ja kiedy piję coś zimnego, też mam uczucie zimego w okolicach torsu. Ale nie kojarzę tego z objawami nerwicowymi. To normalne, że żołądek przyjmuje zimny płyn i odczuwa się uczucie chłodu.

Może jesteś przewrażliwiony!

 

Ale ja nie mam uczucia zimnego tylko bólu... Czy jednak to to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×