Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

linka, Wyobrażam sobie jak się cieszysz!!!!!!. Ja dopiero się wyprowadzę...moze pod koniec roku Moje się remontuje. Mój G. remontuje. Też nie umiem się doczekać!

U mnie w domu toksycznie.......

Ale będę miała 43 m kw. pokój, przedpokój, łazienka, pokój z aneksem kuchennym, mniejsze od Waszego, ale kurna własne będzie! :mrgreen:

No i potem...nauka....jak to pisalaś w którymś z wątków......nauka mieszkania razem! :mrgreen::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zły dzień. w pracy ledwo wytrzymałam, całe popołudnie spałam, a teraz zdycham z bólu stawów.

żyć i nie umierać.

 

współczuję Ci, Kasiu... :(

Ale wiesz, ja mam tak samo, nie wiem jak Twoje, ale moje stawy bardzo nie lubią zmiany temperatury na wzwyż, oj baaaaardzo. :( Tak mnie bolą zawsze na ocieplenie stawy skroniowo-żuchwowe, że mi się chce walić głową o ścianę. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prawdopodobnie uda mi się zdać indeks do dziekanatu i oficjalnie rozpocznę wakacje, jak ja się cieszę. Chociaż tyle dobrego. Psychiatra wczoraj zwiększyła mi dawkę leku. Posyła mnie dodatkowo do psychologa, według niej to dla mnie lepsza opcja niż psychoterapia grupowa. ginekologa też jakoś przeżyłam i mam loozik z nim do października na szczęście, także ulżyło mi. Dzisiaj spotkanie z kumpelą, powinno być miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jejku ...Kasiu.....

Już sama nie wiem. Śmiem nawet myśleć,że te Twoje bóle się nasilaja jak w pracy jesteś....

Tak? Może tak być?

 

To by pasowało, że to na tle nerwowym. Bolą mnie od klimatyzacji, ale wczoraj przecież byłam w domu, pod kołdrą, a i tak rwały jak cholera.

 

-- 14 cze 2011, 13:21 --

 

współczuję Ci, Kasiu... :(

Ale wiesz, ja mam tak samo, nie wiem jak Twoje, ale moje stawy bardzo nie lubią zmiany temperatury na wzwyż, oj baaaaardzo. :( Tak mnie bolą zawsze na ocieplenie stawy skroniowo-żuchwowe, że mi się chce walić głową o ścianę. :shock:

 

ja nie umiem określić w jakich sytuacjach to się dzieje. na pewno w stałej pozycji siedzącej i w klimatyzowanym powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie umiem określić w jakich sytuacjach to się dzieje. na pewno w stałej pozycji siedzącej i w klimatyzowanym powietrzu.

 

Kasiu, jeśli chodzi o klimatyzację to nie ma w tym nic dziwnego, nie dawno rozmawiałam z rehabilitantką i rozmawiałyśmy właśnie o klimatyzacji, bo mnie przy niej z kolei strasznie bolą stawy skroniowo-żuchwowe i mi powiedziała, że klimatyzacja jest zabójcza dla stawów, trzeba unikać jak tylko można. :pirate: zawsze, gdy ma pacjentów to wyłącza klimatyzację, bo też się skarżą. ponadto jak jest niedokładnie czyszczona (bądź nieregularnie) to jest siedliskiem grzybów, które wdychane działają toksycznie i dają rozmaite dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×