Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde Thazek dzięki. Rozpłakałam sie na to wszystko. Dlaczego mnie to spotkało? Dlaczego musze tak egzystować? Tu nie chodzi o to, że umrę, ale mam straszne myśli o przyszłości. Bliska mi osoba wyjeżdża jutro na wycieczkę, a ja zaczęłam sie bać, że nie wróci, że coś się stanie. Najgorsze jest to, że nie mogę się znieczulić. Na ogół starcza mi afobam w dawce mikro 0,25 albo nawet połówka tego. Nie wytrzymuję. jestem okropnym człowiekiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Oj przestań... jedzie no i co?

Przecież wróci i nic się nie stanie ;) spróbuj zasnąć... mi to pomaga. Albo spróbuj odwrócić jakoś od tego swoją uwagę.

Afobam leży sobie u mnie w półce spokojnie i czeka na gorsze czasy... :smile:

wiola173, Wioluś moja :* co słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Jak dawno wzięłaś ten afobam?

Wiola, spierdoliłam sprawę. Zawsze się szczypię, a gdybym wzięła naraz zaporą dawkę np 0,5 mg to pewnie pomogłoby. A tak dobierałam po pół tabletki od 24. Jezu czemo ja jestem takim głupkiem, słabeuszem, mizerotą...Miałam takie wspaniałe marzenia, a dzisiaj nic mi z tego nie zostało. Nic. Nicość...

 

-- 14 cze 2011, 02:43 --

 

Thazek, u mnie jest gorszy czas. Za dużo rzeczy naraz. Marnuję swoje życie. Mam wielki talent i marnuję go. Chyba w poprzedni życiu zrobiłam coś strasznego i to jest moja kara :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek,

Jakoś do przodu, chociaż różnie bywa. Dzisiaj też miałam trochę gorszy dzień, sporo przespałam i nic właściwie pożytecznego nie robiłam:(

Ciągle liczę,że kiedyś będzie lepiej:( A Ty widzę sobie nieźle radzisz. Chyba miłość Cię uskrzydla:)

 

halenore,

 

Teraz wszystko widzisz na czarno, bo się kiepsko czujesz. Zobaczysz marzenia jeszcze wrócą i będzie lepiej.

Może za szybko odstawiasz leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Wiem wiola, wiem. Znowu zrobiłam z siebie idiotkę i panikarę...To wszystko są racjonalne argumenty i ja, dziecko racjonalizmu, przyjmuję to. Ale na poziomie umysłowym, bo moim największym problemem jest rozdźwięk między sercem i rozumem.Od dziecka starałam się kontrolować emocje, bo moją obsesją jest kontrola. A teraz, że zacytuję tekst filmowy "gówno uderzyło w wentylator"...

 

-- 14 cze 2011, 03:02 --

 

Jestem paskudna. Wyjeżdżam ze swoimi "działami Navarony" do ludzi, którzy też mają problemy.

 

-- 14 cze 2011, 03:03 --

 

wiola napisz mi w wolnej chwili czy wzięłaś się za podkład Revlona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×