Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłość - czyli tzw: pic na wodę fotomontaż


lone_eagle

Rekomendowane odpowiedzi

nie do końca z wyboru bo różne koleje losu sprawiły że wolę być sama, nie potrafię zaufać mężczyźnie tak żeby się z nim związać i być blisko... to też nie cieszy ale nie uważam tego za nic wstydliwego... w końcu nie zrobiłam niczego złego

a piętnować się powinno brak tolerancji... każdy żyje tak jak chce i o ile nie krzywdzi przy tym innych powinien mieć do tego prawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie siedzę żeby natłuc postów tylko tłukę tyle postów bo tyle siedzę ;) koniec off topa zapraszam do nocnych darków na pogaduszki bo zaraz oberwie nam się od modów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, więc dobrze byłoby o jakiś trening... mówię poważnie... wiesz ja też mam trudności ze swobodnym byciem wśród ludzi ale jak często z nimi przebywam to to się robi łatwiejsze. Na wszystko trzeba czasu. Nasze zaburzenia i lęki nie powstały w minutę więc również w minutę ich nie pokonamy.

Natomiast Darku nie znam Cię długo i nie jestem obeznana dokładnie w Twojej sytuacji ale po tych kilku naszych rozmowach wnoszę że świetnie dałbyś sobie radę gdybyś:

a) uwierzył w siebie i przestał się bać że zrobisz coś nie tak

b) więcej "trenował"- choćby na siłę wychodził gdzieś gdzie są ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja całkiem dobrze lone_eagle ciebie rozumiem.też się nieco za bardzo uzewnętrzniłam,czego załuję gdyż... Bardzo otworzyłam się na miłośc-gorąco płynące z serca do głowy i chyba do całego kosmosu,nawet widziałm wzajemność...czułam ją na sobie ,a co więcej widziałm w tej drugiej osobie jak walczy z uczuciem do mnie,zabija w sobie to.A ten Ktoś ani mnie nie poznaje na ulicy,czyli nawet w kategorii "śmieć"nie zdołałam się uplasować.Najważniejsza w zyciu nie miłość,a zdrowe interesy...nie jestem dobrą partią.Raz w życiu otworzyłam się na diament,kóry okazuje się jest makulaturą:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×