Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Ja też już na nogach. Kawa, sprawdzenie skrzynki mailowej czy ktoś może przypadkiem za mną nie tęskni, prysznic już za mną. Trzeba ten dzień jakoś przeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlugo po tym badaniu sie odbija? Czy caly dzien? Te odbijanie tez nie za przyjemne musza byc. Po tym badaniu chyba do konca dnia nic nie zjem. Musze sie opanowac ze wszystkim, od 20 czerwca mam egzaminy, a nawet nie zaczelam sie uczyc, boje sie ze nie zdam, a co gorsze boje sie ze wejde na sale i tak sie zestresuje, ze zle napisze.. ostatnio tak mialam, na odwal sie pisalam zeby tylko jak najszybciej uciec stamtad ale na szczescie zdalam. Teraz niestety jestem bardziej zestresowana wszystkim.

 

Odbija się tylko podczas badania!!! Nie wymiotujesz, bo nie masz czym tylko Ci się odbija na pusto. Po badaniu już się nie odbija. :) Jeść można jak tylko możesz swobodnie przełykać po znieczuleniu, ja chyba już pół godziny po badaniu wcinałam kanapkę, bo byłam wściekle głodna. :) Przez kilka godzin zostaje tylko trochę takie dziwne wrażenie przy przełykaniu, ale to nic strasznego, mija. :) A następnego dnia w ogóle się nie pamięta o badaniu. :)

Odradzam narkozę, bo to jednak ingerencja w organizm, a naprawdę nie ma się czego bać, ja jestem strasznym tchórzem jeśli chodzi o wszelkie badania. :hide: A na gastro poszłabym teraz bez stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, przepisalem sie do innego lekarza rodzinnego bylem u niego nawet nie wysluchal do konca powiedzial ze am isc do psychiatry lub neurologa nic nei doradzil zebyjakies badania dodatkowo porobic tylko tak powiedzial jak wyzje, az sie poplakalem, Juz nie mam sily ten codzienny ból mnie wykancza do tego w nocy jezszcze pieklo mnie w klatce i w plecach :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pracy była moja koordynatorka niezapowiedzianie

wypytała mnie wyrywkowo, niektóre nowe rzeczy pokazała

 

a potem wyslała mejla "po wizycie" i w tym DW bossa, który wypłaca kasiurę :mrgreen:

 

Basia wiedzę odnośnie promocji masz, wiesz o promocjach , dodatkowych pakietach wiesz gdzie czego szukać. Widzę że postępy zrobiłaś bardzo duże.

 

8)8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta daaa! ^^

Wróciłem sobie na to forum po dłuższej nieobecności wraz z zapomnianą 'koleżanką' nerwicą, która w ostatnich dniach upomniała się o mnie. Wczoraj i dzisiaj praktycznie wegetuję, nic mi się nie chce robić, nawet wyskoczyć na piwo ze znajomymi, więc chwilowo się izoluję, dużo rozmyślam (niestety :/) i zastanawiam się co w moim życiu się wydarzyło takiego, że po półtora roku odpoczynku od nerwicy wracam do punktu wyjścia, by znowu startować od nowa i znowu pracować nad sobą, aby pozbyć tego ustrojstwa.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, uuu Baśka Kierownika Ci dadzą , czuję to :great:

Sabaidee jak mam Ci te e-maile wysyłac jak mi nie podałeś adresu :?::mrgreen:

nie zapeszać :twisted:

mam też więcej umów, niż mój kolega :yeah: a nie byłam jeszcze na oficjalnym szkoleniu i krócej pracuję :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ojejku, nawet sobie nie zdajesz sprawy ( albo pewnie wiesz jak to jest :mrgreen: ) jak ja się cieszę....niewyobrażalne to jest.......piękne wyremontowane, umeblowane mieszkanie, 2 pokoje z kuchnią, 50 metrów, balkon 6 metrów kwadratowych :mrgreen::mrgreen: nareszcie na swoim ( że tak się wyrażę, bo szukam pracy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×