Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, no i jak tam? Zdecyduje sie ktos jeszcze dzisiaj przyjsc? :)

 

-- 12 cze 2011, 14:10 --

 

No i spotkalismy sie wczoraj, az 3 osoby byly ;) No i bylo calkiem milo.

A wczorajsze spotkanie dla mnie bylo ostatnim. Przekonalam sie po raz kolejny, ze chyba nie znam osob mniej ciekawych niz ja, bardziej nudnych, pustych.. Pod jednym wzgledem jestem naj... najbardziej beznadziejna. Przewaznie rozmowy w wiekszym lub mniejszym gronie tocza sie kolo mnie, ale bez mojego udzialu. Mam bardzo malo do powiedzenia, a nawet jak sie juz odezwe to przewaznie nie jest to nic madrego. Mimo tego, ze wiele w zyciu przeszlam, to tak na prawde malo przezylam, ciagle przed czyms uciekalam i jedyne moje przygody to przeprowadzki miedzy roznymi miastami Polski i pakowanie sie ciagle w jakies klopoty. Kiedys zwiedzalam troche Europe, ale kto nie byl we Wloszech, Francji czy chocby na Ukrainie :/ Wtedy jeszcze mialam jakies zaintersowania, pasje, do czegos dazylam.

Teraz od wielu lat zyje w totalnym zawieszeniu, z dnia na dzien, moje zycie towarzyskie ogranicza sie do wspollokatorow i zwierzat. Totalna pustka w glowie i zyciu i z kazdym dniem coraz wieksza swiadomosc tego, jak bardzo to ma szanse juz sie nie zmienic..

Dlatego w sumie wole chyba zamknac sie znowu w swoim swiecie depresji i roznych lekow, niz uprzykrzac zycie innym, soba i swoimi fochami.

Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czarna, to co napisałaś w 90 procentach mógłbym napisać ja. Tylko w 90, bo ani we Francji, ani we Włoszech nie byłem (na Ukrainie, czy raczej we Lwowie, byłem ;) ). Mnie się nawet nie udało (w przeciwieństwie do Ciebie) wczoraj dotrzeć na spotkanie, choć już byłem w drodze, więc nie jest z Tobą jeszcze tak źle 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja też jestem z warszawy i chętnie się dołącze do konwersacji na forum. Przeczytałam parę postów i cieszy mnie fakt , że pomagacie sobie tutaj. To fajna sprawa w trudnych chwilach. Więc jestem Chmielewska. Nie lubię swojego imienia , więc niech na razie tak zostanie.

 

-- 17 cze 2011, 11:19 --

 

Witam! Ja też jestem z warszawy i chętnie się dołącze do konwersacji na forum. Przeczytałam parę postów i cieszy mnie fakt , że pomagacie sobie tutaj. To fajna sprawa w trudnych chwilach. Więc jestem Chmielewska. Nie lubię swojego imienia , więc niech na razie tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę że jutrzejsze spotkanie ubumiera śmiercią nagłą... ja w takim razie zastanawiam się czy iść na nie w ogóle..., a może pojade na działkę...? Albo pójdę do kina do Kinoteki...? (nie wiem czy wiecie ale teraz w Kinotece jest promocja na bilety - 14 zł dla wszystkich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiacy - załamujecie mnie!

 

My tylko próbujemy Ciebie ściągnąć do naszego załamującego poziomu, bo za dużo optymizmu nie pasuje do tego forum :lol: .

 

więc walcie ludki śmiało.

 

Wszystko jest (nie)możliwe ;), ale jakby co, to gdzie konkretnie walić i o której? O 15 w objęcia Chopina :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×