Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to depresja?


Gość anabol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałem się was poradzić żebyście stwierdzili co mi dolega. Otóż mam objawy depresji ale byłem u psychiatry który nic nie stwierdził jednak wiem że coś jest ze mną nie tak. Rzecz w tym że wiem gdzie mogą sięgać korzenie tego stanu. Mam w domu nie ciekawą sytuacje wręcz ch***ą bo innego określenie nie ma. Mieszkamy w kawalerce w 6 osób, matka córka alkoholika ojciec też były alkoholik pił ok. 20 lat teraz widać tego efekty w zachowaniu, pognębia psychicznie mnie i wszystkich w domu cały czas atmosfera "żałoby" i ogólny syf. Nie chcę narzekać ale nie ciekawie coś takiego wpływa na psychikę. Ogólnie koncentruje się na sporcie i to mi daje jeszcze jakieś poczucie wartości i ujście stresu, inwestuje w to każdy grosz i zajmuje się tym naprawdę na profesjonalnym poziomie. Mam trochę znajomych w sumie dużo ale wszyscy żyją na innej stopie, więc mogę się z nimi pośmiać, pogadać chwilę ale zawsze jest pewien dystans i staram się nie wnikać bardziej np. imprezy itp. odpadają bo nie mam kasy a czasem to w ogóle nie mam co na grzbiet włożyć. Wracając do sedna sprawy to mam bóle głowy, ciągła senność potrafię spać po 15 h na dobę ogólna niechęć do robienia czegokolwiek w domu, problemy z koncentracją i pamięcią. Możecie mi powiedzieć w czym jest problem? Co mam ewentualnie zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej - oczekuje opinii ludzie którzy zapewne mieli tam jakieś w życiu problemy i żeby się wypowiedział ktoś normalny a nie kolejny psycholog goguś i pajac który skończył studia za kasę rodziców i wybrał kierunek bo taka moda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×