Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy.


maddog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowa tutaj, zaejestrowałam si eaby prosić was o poradę. Wydaje mi sie , ze od roku choruję na depresje. Jednak nie byłam u żadnego specjalisty, ponieważ po pierwszę strasznie droga jest taka jedna wizyta, a po drugie nie potrafie opowiadać o swoich problemach. Mysłalam czy by nie spróbować jakiś leków, ale nie jestem pewna czy leki bezzrecepty wgl coś pomogą. zazyłam pare razy deprim, ale nie czułam sie lepiej po nim. Znacie jakieś lepsze może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maddog, przecież możesz iść na nfz do psychiatry...

Co do leków bez recepty moje doświadczenie jest takie że nie pomagają przy głębszej depresji... może ktoś inny ma lepsze doświadczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychiatra to nie terapeuta... z terapeutą się rozmawia i analizuje swoje problemy, reakcje itd. terapeuta można powiedzieć leczy duszę a psychiatra zajmuje się stroną farmakologiczną. Dobrze jest jeśli działania tych dwóch specjalistów są skorelowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to powiem, że całe zycie byłam dość pesymistyczne nastawiona do zyycia i mialam zaburzenia odzywiania rózne, ale ostatnio to własnie po prostu zauwazylam, że jakoś ze jestem po prostu okropnie nieszczęsliwa, nic nie ma dla mnie sensu, jak zauwazyłeś hehe ;) często sie usmiecham, ale nie potrafie z niczego sie tak szczerze cieszyć.

 

Ale chyba macie rację, ze zade tabletki chyba nie pomogą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×