Skocz do zawartości
Nerwica.com

życie jak wojna :-(


Pustocień

Rekomendowane odpowiedzi

tak to prawda...

 

wygrywają najsilniejsi, słabsi giną lub zostają na uboczu społeczeństwa.

 

czyż życie nie jest walką, tudzież wojną o:

- szczęśliwe życie rodzinne

- wyjątkową partnerkę

- dobrą pracę

- zdrowie

- dobra materialne

- szczęście wieczne (poprzez dobre życie)

 

nie jestem z tych szczęśliwców, co w wieku około trzydziestki mają już żonę (dziewczynę), dzieci, mieszkanie, samochód, pracę, zdrowie, wczasy zagraniczne.

 

lata depresji i nerwicy zrobiły swoje i marzę by jedynie dożyć czterdziestki- to byłby sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłeś Amerykę. W przyrodzie wygrywają i w ten sposób zapewniają sobie przetrwanie najsilniejsze osobniki. Z ludźmi inaczej nie jest, bo człowiek należy do królestwa zwierząt. W myśl ewolucji ma się zaadaptować do warunków środowiskowych, przetrwać i wydać na świat potomstwo. Taki jest świat. Nie podoba Ci się? Dzwoń z reklamacjami do tego u góry. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że najsilniejsi muszą wygrać. Wystarczy zrobić tak:

 

1. Znaleźć takiego.

2. Obczaić jak mniej więcej żyje.

3. Zabić go skrytobójczo.

4. Zabić jego dzieci.

5. Zgwałcić jego żonę.

6. ???

7. Profit!!!

 

I już taki traci wszystko :lol: . I do tego może byśmy mieli nową użytkowniczkę forum :lol: .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego może byśmy mieli nową użytkowniczkę forum :lol: .

 

Gwałt na kobiecie jest dla Ciebie czymś zabawnym? To porozmawiaj z tymi dziewczynami z forum, które zostały zgwałcone zwyrodnialcu.

 

podzielam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego może byśmy mieli nową użytkowniczkę forum :lol: .

 

Gwałt na kobiecie jest dla Ciebie czymś zabawnym? To porozmawiaj z tymi dziewczynami z forum, które zostały zgwałcone zwyrodnialcu.

Taki jest świat. Nie podoba Ci się? Dzwoń z reklamacjami do tego u góry :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego może byśmy mieli nową użytkowniczkę forum :lol: .

 

Gwałt na kobiecie jest dla Ciebie czymś zabawnym? To porozmawiaj z tymi dziewczynami z forum, które zostały zgwałcone zwyrodnialcu.

Taki jest świat. Nie podoba Ci się? Dzwoń z reklamacjami do tego u góry :P .

 

może gdybyś doświadczył kiedyś czegoś takiego to by cię to tak nie bawiło... przegiąłeś... ja wypadam z tej dyskusji bo również we mnie uderzyłeś swoją zajebiście durną wypowiedzią... tak kurwa zostałam zgwałcona... i nie było mi do śmiechu...

Dzięki za to że mam ochotę znowu się pociąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie denerwujcie się. Myślę ,że Sorrow nie miał niczego niczego złego na myśli. Zażartował w nieprzemyślany sposób. Jedyną głupotą jest następny durny temat , który nic kompletnie nie wnosi i prowadzi tylko do spięć.

Postocień Wyhamuj trochę z zakładaniem coraz to nowych wątków jak nie masz naprawdę nic sensownego do napisania :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrafisz wykrzesać z siebie nic bardziej kreatywnego niż kopiowanie moich wypowiedzi to zaprzestań postowania tych nieprzemyślanych wymiotów werbalnych. Dziecinada. Nie każdy metal jest satanistą, ale idę o zakład, że ten konkretny na pewno żre koty i odprawia czarne msze. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrafisz wykrzesać z siebie nic bardziej kreatywnego niż kopiowanie moich wypowiedzi to zaprzestań postowania tych nieprzemyślanych wymiotów webrbalnych. Dziecinada. Nie każdy metal jest satanistą, ale idę o zakład, że ten konkretny na pewno żre koty i odprawia czarne msze. :?

Masz ciekawe urojenia.

 

Tak swoją drogą, to co, już nie działają prawa natury i prawa ewolucji i prawo silniejszego? Wyobraź sobie, że większość ludzi tutaj jest z powodu tego co im się przydarzyło w przeszłości a nie z powodu jakichś "praw natury".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, iż zdaję sobie sprawę, że świat jest jaki jest. Że na tym świecie co chwilę zostaje zgwałcona jakaś kobieta. Ale nie mam zamiaru wysłuchiwać trywializowania na ten temat ze strony cynicznych socjopatów z wypaczonym poczuciem humoru. Na to nie ma mojego przyzwolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, iż zdaję sobie sprawę, że świat jest jaki jest. Że na tym świecie co chwilę zostaje zgwałcona jakaś kobieta. Ale nie mam zamiaru wysłuchiwać trywializowania na ten temat ze strony cynicznych socjopatów z wypaczonym poczuciem humoru.

A za to masz zamiar wysłuchiwać trywializowania na temat mordowania jak dzisiaj w paru tematach? Może pownieneś zostać zamordowany, wtedy byś zmienił zdanie na ten temat... cyniczny psychopato.

 

Na to nie ma mojego przyzwolenia.

Nie ma też mojego przyzwolenia na twoje urojenia na mój temat. Dla twojej wiadomości, brak jakiegoś szczególego urazu psychicznego (jak to napisałeś "trywializacja") i ekstremalnych reakcji emocjonalnych z nim związanych, nie jest objawem socjopatji. Tak w zasadzie jest rzeczą całkowicie normalną i powszechną. To twoje zaburzenie psychiczne wywołuje u Ciebie taką reakcję, nie brak "wypaczenia".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustocień,

 

To może napisz jaśniej czego się spodziewasz? Mamy pisać ,że życie to walka , a świat jest niesprawiedliwy? Może wystarczy iść do jęczarni i ponarzekać. Nie rozumiem nadal do czego ma prowadzić ta dyskusja - do zamętu na forum?

 

 

nie do zamętu a raczej do napisania poglądów na postawiony temat.

 

jestem nowy na forum, więc z pewnością nie przejrzałem nawet części wątków.

 

to możesz odpisać: no to przejrzyj!

 

ale ja nie mam gwarancji, że stare wątki ktoś odgrzebie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz poczucie misji do spełnienia, obalenia systemu, zmiany świata to zagładę ludzkości zacznij od najbardziej skrzywionej jednostki w społeczeństwie - siebie. Tyle w temacie.

Widzę, że Twoje urojenia przybierają coraz bardziej absurdalne rozmiary :lol: .

 

Według Ciebie wszyscy mordercy, złodzieje, gwałciciele, pedofile, porywacze, oszuści, huligani, itd. siedzący w więzieniach są mniej spaczeni od kogoś kto napisał żart o tym jak twoja ukochana "ewolucja" i "prawa natury" są bzdurą :lol: ! Idź lepiej weź leki :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi w twarz w realnym świecie jak to Cię bawi gwałt to "prawa natury" znajdą zastosowanie w rzeczywistości, bo rozwiążę to jak człowiek pierwotny. I już mówiłem: idź sobie pożartuj w ten sposób przy tych wszystkich dziewczynach, które zostały zgwałcone. Jestem ciekaw czy docenią Twoje wyjątkowe poczucie humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×