Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

222 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      65
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Triticco jeżeli chodzi o zasypianie-jest dla mnie super, odpływam momentalnie. Jest jednak jedno "ale"....nie daję rady ze snami jakie mi towarzyszą. Są nie tylko realistyczne, ale najgorsze dla mnie, że są głównie o tematyce moich lęków, czasem wszystkich naraz. Budzę się wystraszona.

 

Drugim i ostatnim minusem, jest chyba ZA mocny sen. Może wydać się to wam śmieszne, ale 2 noce temu spałam tak mocno i tak realnie śniło mi się, że idę do toalety, że popuściłam w łóżko. Nigdy mi się to nie zdarzyło, mam 24 lata :zonk::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venus, mi sie wydaje że na działanie Trittico trzeba poczekac jakiś czas z 2 - 3 tygodnie jeżeli chodzi o działanie przeciw lękowe, ja akurat zmieniałem Lerivon na Trittico więc mi sie "zazebił' z wcześniejszym lekiem :smile: Moja kombinacja wyglada tak: wszystko na noc - Trittico CR 75mg + Promazin 100mg + 2 X Tegretol CR 400mg + Alprox 1mg doraźnie, Spie po tym jak zabity, nie mam leków i nie jestem zamulony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trittico dostałam jako dodatek do Mozarinu. Miało działać nasennie, a działa źle. Mam brać na noc, więc biorę i od tygodnia nie mogę spać. Jak wezmę tabsa Trittico skacze mi ciśnienie, mam bóle głowy, mdłości, męczy mnie lęk. Ogólnie nasilają się somaty. Z dnia na dzień jest gorzej. Nie wiem czy jest sens to zażywać. W ulotce nasmarowali, że działanie powinno pojawić się po ok. tygodniu. Czy ktoś miał takie jazdy po Trittico?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, a ile bierzesz? oj miałam dziwne jazdy po trittico, z tym że akurat odstawiałam citalopram więc pewno jedno z drugim miało trochę wspólnego. wytrzymałam tylko kilka dni. teraz znów próbuję na noc łykać, ale w minimalnej dawce i chyba ta najlepiej się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zaleceniem lekarza: najpierw 4 dzionki na dawce 50 mg i potem dalej na 100 mg. Jak już zasnę ze zmęczenia, mam bardzo sugestywne sny. Ja z natury śnię na kolorowo, zawsze fabularnie i pamietam swoje sny. Mam również kilka snów cyklicznych. Nawracają i są dokładnie o tej samej treści. Jedne bardzo przyjemne i inne mniej. Ale po tym trytku jest jeszcze mocniej, co u mnie może być niebezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trittico nasennie? Niezły konował...

Przecież jest lekiem promującym sen. Sklasyfikowany jest razem z mianseryną i mirtazapiną w substancjach psychoaktywnych, jednak nienależący do NaSSA.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś nie tyle po nim przytyłem, co przestałem chudnąć, bo spokojniejszy byłem i mnie nie wypalało od środka z nerwów...

Jak chcesz przytyć, to mianserynka ;-)

Nie uzależnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie chcę przytyć i dlatego się pytam bo nie chcę zażyć leku od,którego się tyje.A jak jest z libido przy tym leku?...i czy jest dobry w lęku wolno płynącym?...i dzięki za info:)

 

-- 04 cze 2011, 17:45 --

 

powiedzcie mi jak to jest....bo zażyłam teraz pierwszą tebletkę trittico CR 75 mg...a potem przeczytałam,że przed snem się to zażywa....i czy nic mi się nie stanie w związku z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sprawa, chce odstawiać powoli Anafranil (37.5sr) a przejść na Trittico bo nie mogę spać.

I tu pytanie moje, czy można powoli odstawiać Anafranil i wprowadzać Trittico 75mg.

To znaczy wprowadzić Trittico a odstawiać powoli Anafranil bo pewno od razu całej dawki Anafranilu nie rzucę.

Czy te leki nie będą nawzajem ze sobą kolidować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×