Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

halenore,

Ja bardzo lubię kosmetyki, bez makijażu nie wychodzę z domu ;)

Gdybym zaspała do pracy, to i tak najpierw makijaż....spóżnienie przeciągnęłoby się w czasie :mrgreen:

 

Ja ubóstwiam kosmetyki :105: Czasem wyjdę z domu bez makijażu, ale generalnie wolę z...Jak dojeżdżałam na studia i wstałam za późno, konczyłam swoje makijaże w pociągu 8) Hipnotyzowałam tym współtowarzyszy podróży.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muse, Żeby się dobrze czuć.

Raczej chodziło mi o to, że zawsze jak patrzę na matkę albo siostrę nie moge wyjść z podziwu, że tak dzielnie siedzą w oparach tych lakierów i zmywaczy.

 

Ja mam jakąś taką fobię na punkcie moich włosów. A raczej potrzebę, by były zadbane, o.

 

Ja też dbam o włosy.

Mam za pas.

Po paznokciach właśnie je umyłam.....dużo pracy z nimi mam.

To dobrze,że dbasz o włosy.

Lubię zadbanych mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze śmiano się ze mnie, że co by się nie działo muszę raz dziennie umyć włosy, nie zważając na ich długość. Choćby bomby zrzucali ja musiałem dorwać się do wody i szamponu, bo po prostu czuję dyskomfort jak te włosy nie są do końca czyste : /

 

Każdy ma jakiegoś bziczka :D

Oj, święta racja :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Lubię zadbane kobiety, gdy mają makijaż i pomalowane paznokcie :D

 

Ja też. Zwłaszcza, że makijaż traktuję jako formę sztuki. Poza tym sorry, ale nie ma takiej kobiety, która zmęczona, z smaego rańca wyglądałaby naturalnie pięknie. O przepraszam! Poza boską Kate, której poświęciłam awatarka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na makijaż staram się patrzeć... nie wiem jak, ale jak jest tego tona i wygląda jak odłażący tynk to to przyjemne dla oka nie jest : /

Ale jeśli jest to ładnie zrobione, z umiarem to w sumie nie przeszkadza mi u kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, Oj....przestań. Pewnie ,że Cię lubię :D

Tak,odżywką też się liczą, jak dla mnie :D

Dobrze,że chociaż rzęsy masz pomalowane ;) A podkład? :mrgreen:

 

halenore, Też mi się podoba Kate Winslet. Nie jest wieszakiem. Takie kobiety mi się właśnie podobają, jeśli chodzi o figurkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Niektóre panie przesadzają i tapetują się tak, jakby miały prowadzić Fakty w TVN :?

Czyżby to była jakaś mała dygresja do tych, którzy prowadzą? :D

 

Muse, Ja jak wchodzę na wagę po zrobieniu makijażu to nie ważę 5 kg więcej

I znowu wybuchnąłem śmiechem. Nie wątpię w to, tak tylko zaznaczyłem odnośnie tematu makijażu, że jeśli jest to... ekhem, jeśli waży to więcej niz powinno to wygląda to jak robota niewprawnego tynkarza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka 8)

 

Czyżby to była jakaś mała dygresja do tych, którzy prowadzą? :D

 

Owszem. Kiedyś wielka sypmatia, a dziś niechęć. "Niedomknięte usta" Justyna P., która wszystkim przerywa, św. Grzegorz K.-świątobliwie oburzony, totalnie bezpłciowy. Tylko Rysiek Cebula broni się :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem zwolennikiem polsatowego Dlaczego Ja i Trudnych Spraw. Te scenariusze są momentami tak absurdalne, że aż zabawne.

 

Monika, z tego co piszesz raczej nie wnioskuję, że jesteś tapeciarą. A jeśli nie uważasz się za nią to raczej nie ma powodu, by za taką Cię uważać, prawda?

No i dobrej nocy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, nie używam podkładów raczej bo nie lubię mieć wysmarowanej buzi... chyba że jest jakaś większa okazja to maskuje swoje blizny na twarzy a tak to mam już to w nosie...

 

halenore, niestety musiałam wziąć tabsa...

 

a buka, sobie grabi :twisted:

 

no tera to mnie już lekko muli :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×