Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam, a o zdrowie nie pytam...


helll

Rekomendowane odpowiedzi

oj objawów mam co nie miara, zaczęło się od uczucia słabości, jakieś kręćki w głowie, kołatanie serca, czułam jakbym zaraz miała zemdleć, a język zaczął mi się plątać..wysokie ciśnienie .. mam 28 lat, jestem szczupła a ciśnienie 140/104.. masakra, bóle głowy raz z jednej raz z drugiej strony, kłucie w sercu, drętwienie ręki, bóle w łopatkach, gul w gardle, zwykle trzyma mnie tak po 2 3 dni i na chwile spokój i pozniej znów.. najgorsze to te kłucia w okolicy serca, ale one tez zmieniają się...raz z ewej strony, raz bardziej w klatce.. raz jakby przeszywający prąd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio więc najpierw rodzinny..ekg, cisnienie i badanie krwi...skierowanie do neurologa.. tam eeg, neurolog powiedzial,ze je to wygląda na atak paniki, poszłam prywatnie do kardiologa, tam znówciśnienie, ekg.. powtórzyłam wyniki krwi prywatnie, potem zrobilam usg prywatnie szyja, tarczyca i brzuch, ze względu na małe guzki na tarczycy skierowano mnie do endokrynologa, endo powtórzył usg, ciśnienie, powiedział,ze wszystko oki,ze guzki małe, tsh w normie, ale moze mnie skierowac na Kt głowy, a ja że oczywiście chcę, bo neurolog tego nie zlecił, poszłam i tez ok. Poźniej rodzinny przypisywał mi jakies blokery na serce, ale bałąm się tego brac..poszłam jeszc eraz do kardiologa na usg serca prywatnie nio i tez powiedziano mi,że ok, że problemy emocjonalne, ewentualnie kręgosłup, aletego samego dnia, w którym umawialam sie do kardiologa, zadzwonilam tez do poradni zdrowia psychicznego, jestem po 1 spotkaniu z psychiata, dał mi leki, ale jeszc esi enie odwazyłam,może w weekend spróbuje.. nio i skierował na psychoterapię, powiedział,że kręgosłup,to mogę sobie darowac, bo według niej, to zaburzenia nerwicowe, chcoc podobno odchodzi sie juz od tego nazewnictwa ..a jeszcze wczesniej ze względu na bóle głowy miałam RTG zatok.. wyszło skrzywienie przegrody :P czyli to co ma 90 % populacji pewnie...

przerwy są tez tak z dzien, dwa...więc moje zycie takie w kratkę...

 

-- 10 cze 2011, 17:51 --

 

ale tak wogole to czasem mam wrazenie,ze jakies objawy mam ciągle, tylko teraz czuje te bardziej nasilone..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mialas przed tymi pierwszymi napdami jakies nieprzyjemne sytuacje, nie koniecznie musisalabys sie swiadomie zalamac.

 

Jesli wyniki sa dobre to tylko sie cieszyc..., ale niestety nie mozna tak od siebie, sproboj z tymi lekami, A jakie wogole leki ci on przepisal?

Jestem w ogóle pod wrazeniem ze od tak ci dal skierowanie na psychoterapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychiatra, prócz psychoterapii przypisał mi Xetanor 20 mg,najpierw przez tydzień mam brać pół tabletki, potem jedną dziennie z rana po śniadaniu.Nio ja też się mile zaskoczyłam wizytą u psychiatry, większość lekarzy mnie po prostu odsyłała z kwitkiem, a ja nie wiedziałam, co dalej robić, ale być może mieli powód, po prostu z ich punktu widzenia nic mi nie było. A tego dnia co miałam ten atak, to raczej nic się takiego nie działo, byłam w pracy, dzien jeden ze spokojniejszych, nio ale dzień trochę się zdenerwowałam, nio i miałam tez taki dość nieprzyjemny psychicznie okres przez jakiś rok czasu, o tym wszystkim opowiadałam psychiatrze. A to jak on powiedział wszystko ma wpływ, nawet sobie nie zdajemy sprawy. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest na zaburzenia lękowe, fobie więc spróbuj może Ci pomoże tylko przypomne ze lek od razy nie działa potrzeba gdzies około 2-3 tyg by cokolwiek mozna bybyło powiedziec i sie nie poddawaj walcz z nią bo to ty masz być górą a nie twoja nerwica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×