Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny a szara rzeczywistość, czyli co nam się śni?


małaMI25

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam bardzo tak zamieszane ale bardzo bardzo ciekawe sny, ze niektore sama notuje. Czesto ratuje kogos z opresji, czesto sa to dzieci, snilo mi sie rowniez jak tu ktos powyzej wspomnial, ze bylam w obozie koncentracyjnym w czasie wojny, zazwyczaj moje sny odbywaja sie w nieznajomych miejscach, noca i lub nad woda. Sen po ktorym bylam niezmiernie wdzieczna ze to tylko sen, to ten w ktorym zabijam dwoje mezczyzn, ktorzy wczesniej chcieli zabic mnie. A taki sen, ktory uwazam za najbardziej interesujacy i pelen symboli to taki w ktorym komunikuje sie ze mna wszechswiat i przyszlosc poprzez zwierze, chcace bym uwolnila bedace w niebezpieczenstwie bliskie mi osoby. No i ten chrystus z krzyzem na koncu.....Czesto sie zastanawiam co te sny maja znaczyc, ale osobiscie uwazam ze sa to zlepki tego co widzialam, przezylam, o czym myslalam itp w czasie ostatnich dni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mam jakies chore sny, np. że byłam w ciąży i poronilam.. :?

 

-- 02 cze 2011, 10:48 --

 

a dziś mi się śniło, że M. się ohajtał z jakąś inną :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam koszmary.śni mi się to czego się najbardziej boję.śnią mi się moje natręctwa.To okropne.Za każdym razem budzę się przerażona, serce chce mi z piersi wyskoczyć.Niestety ale tłumaczenie sobie,że to tylko sen nie przynosi otuchy.Potem te sny mnie dręczą w natręctwach.Niekiedy mam strach żeby kłaść się do łóżka, bo znów może coś mi sie przyśnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się śniły moje siostry cioteczne (z którymi kiedyś spędzałem wakacje i ferie)

 

w jednej z nich byłem zakochany, ze 3 lata.

 

we śnie był sylwester i one postanowiły pójść kupić alkohol do sklepu.

 

była zima, a że one miały na sobie tylko bieliznę to założyły futra.

 

po przyjściu dostałem likier o mocy 90%, który był słodki więc go wypiłem

 

-- 09 cze 2011, 20:48 --

 

a ja mam koszmary.śni mi się to czego się najbardziej boję.śnią mi się moje natręctwa.To okropne.Za każdym razem budzę się przerażona, serce chce mi z piersi wyskoczyć.Niestety ale tłumaczenie sobie,że to tylko sen nie przynosi otuchy.Potem te sny mnie dręczą w natręctwach.Niekiedy mam strach żeby kłaść się do łóżka, bo znów może coś mi sie przyśnić.

 

 

natręctwa mi się śnią stosunkowo rzadko, ale bywają.

 

w zasadzie najbardziej przykrym snem jest taki, że wybieram się do szkoły ale ciągle nie mogę znaleźć planu lekcji brrr... okropne. może za pierwszym czy drugim razem nie jest to męczące ale za dwudziestym i więcej, to na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd biorę Mozarin (escitalopram) to mam okropne sny, do tego są tak wyraziste, jakby były naprawdę, a najgorsze jest to że w snach czuje się tak samo jak w rzeczywistosci czyli nn i depresja. Do tego sny dotyczą właśnie moich lęków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd biorę Mozarin (escitalopram) to mam okropne sny, do tego są tak wyraziste, jakby były naprawdę, a najgorsze jest to że w snach czuje się tak samo jak w rzeczywistosci czyli nn i depresja. Do tego sny dotyczą właśnie moich lęków...

 

 

ja kiedyś brałem jakiś lek i miałem straszne sny, przy tym były one abstrakcyjne. np. porozrywane elementy świata widzialnego.

 

spróbuj zmienić lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnio takie pojebane, niedojrzałe sny że sam się sobie dziwie. Dla przykładu jestem na uczelni i wskakuje na szybę w oknie i lecę na balkon najbliższego wieżowca aby znaleźć wystarczająco ładną dziewczynę żeby... Albo jest noc i widzę spadającą asteroidę, chcąc ocalić życie lecę na Księżyc. Przyszło mi na myśl żeby sprawdzić w senniku, ale chyba sobie odpuszczę ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się dziś śniło,że pojechałem z moją kobietą na parking pod centrum handlowe i ukradli Nam samochód. :shock:

Był koloru żółtego i był to Renault Megane :lol: nie wiem co mi tak przyszło do głowy.

Koszmar bo to nie był mój samochód tylko rodziców mojej dziewczyny :P

 

Poźniej śnił mi się mój dyrektor produkcji z pracy,że z nim rozmawiałem i coś gadał o pracy ale nie pamiętam dokładnie. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może wiecie, co oznaczają sny, w których się spada? Dziś miałem taki sen: byłem na drewnianej konstrukcji, która stała na palach w wodzie i w pewnym momencie te pale najwyraźniej okazały się zbutwiałe i pod moim ciężarem wszystko to zaczęło się przewracać do wody. Kiedy już leciałem w dół, obudziłem się. Przewracające się pale akurat ostatnio faktycznie pojawiły się w moim życiu, więc to jest dosyć zrozumiałe, ale co oznacza to spadanie? Tego typu motyw jest częsty w moich snach. Często również towarzyszy temu sytuacja, że tylko ja mam lęk wysokości, a inni ludzie w tym śnie zupełnie go nie mają i śmieją się z moich obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×