Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, Ponoć bardzo obciążą nerki., Jesteś młoda i zdrowa więc może na razie niczego nie odczuwasz, ale tak jak pisze Asia - uważaj.

 

nie tylko nerki. bardzo zakwaszają organizm. można mieć problemy ze stawami i ogólnie z różnymi narządami. człowiek jest na tej diecie zmęczony, senny, bez energii. ręczę Ci, że jakbyś przeszła na dietę pięciu przemian to byś na penwo schudła. :) a tam się je 90 % węglowodanów (tylko tych dobrych - różne kasze, owoce i warzywa). to zdrowa dieta. białko to 10 % i tłuszcze też 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis sie dowiedzialem ze w nastepnym tygoidniu zaczynam terapie grupowa.

 

Ponadto podjalem decyzje ze jem mniej az zrzuce 4 kilo, bo ostanio przytylem. Zatem od rana redukcja wszelkich ciastek, pepsi, czekolad do zera (albo niemal do zera w chwilach slabosci). No i jedzenie glownie tego co jedli nasi przodkowie od czasow opuszczenia sawanny: mieso i warzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, cześć Baśka, miło , że jesteś, ostatnio mało zaglądasz, jak w pracy? :D

 

-- 07 cze 2011, 21:35 --

 

Ka_Po, tak, miej na mnie oko. :mrgreen: Ciekawe co z tego wyjdzie. :D

postaram się, gorzej jak obydwoje "popłyniemy" a moze... i lepiej :bezradny::mrgreen:

 

dzięki, że ktoś zauważył :P

w pracy się rozkręciłam i mam więcej roboty :) mieliśmy z M. przeprowadzkę, okazało się na miejscu że kurwa lodówka nie działa w ogóle :lol::lol::lol::lol: więc była lipa. dziś skmbinowaliśmy ekstra lodówkę starej daty, wielką (jak dla nas) z zamrażalką, po prostu wypas :great: w końcu mamy większy pokój z kanapą i stolikiem, można jakichś gości zaprosić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest na przykład fajna stronka Moniko: http://www.dietarozdzielna.com/trzygrupy.php

ale z tego wynika że owoce można jeść z mięsem?? coś mi się tu nie zgadza... ale muszę przyznać że byłam jakiś czas na takiej diecie "rozdzielnopłciowej" z tym że owoce jadłam osobno, i surowe warzywa osobno. I miałam zalecenie jadać co 3 godziny. I wtedy schudłam, bo się okazało że w ogóle nie byłam nigdy głodna, i w rezultacie bardzo mało jadłam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×