Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

BlackOrchidea, jeśli skoczy z wysokości takiej, żeby przerwało rdzeń kręgowy to natychmiast. Najczęściej partyzanckie samobójstwa kończą się na kilku sekundach duszenia, gdy tlen przestaje dochodzić do mózgu traci się przytomność i ''śpiąc'' się dusi... Czy to fajne? Bo ja wiem...

 

Chyba fajne, bo kilka sekund i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opalam sie w pieknym pełnym słońcu miedzy gorami.

Aż Ci zazdroszczę choć i u mnie też pięknie, ogródek kwitnie, ptaki śpiewają, drzwi w domu pootwierane na oścież a wokoło busz zieleni, chyba też dzisiaj zabiorę kocyk i wyłożę się gdzieś kole chałupki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądamy z mamą X-Factor i płaczę jej w rękaw:

-Maaamooo! I wszyscy ją przytulająąąąą! Dlaczego nie wysyłaliście mnie na lekcje śpiewania?

(A trzeba Wam wiedzieć, że gdy byłam mała bardzo chciałam i wszyscy o tym wiedzieli)

Po czym moja mama robi taką dziwną skrzywioną minkę i mówi cicho:

-No bo ty straaaasznie fałszowałaś...

 

Nie wybaczę jej tego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu :smile: A ja wypiłam herbatę i wiem, że dzisiejszy dzień i następne nie przyniosą mi nic dobrego choćbym nie wiem jak się starała, finanse wszystko torpedują, zaległe rachunki, nie odzyskam auta w tym tygodniu, bo nie ma na dalszą naprawę i przegląd , nawet gaz się skończył, chyba w piekarniku będę gotować. Normalnie ryczę i śmieję się jednocześnie zastanawiając czy to się kiedyś skończy :D:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×