Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Co w trawie piszczy, czyli wiadomości z Bydgoszczy:

 

Tak jak co roku Katedra Psychiatrii Collegium Medicum UMK organizuje cykl spotkań, warsztatów i wykładów dotyczących depresji. W tym roku 26 lutego 2011 r. (sobota) w godzinach 1000-1300 w Katedrze Psychiatrii w Bydgoszczy przy ulicy Kurpińskiego 19 przeprowadzony będzie „Dzień otwarty – Wszystko o Depresji”.

 

Psychiatrzy i psychologowie będą prowadzić wykłady dla wszystkich zainteresowanych na tematy dotyczące depresji; objawów, przebiegu i możliwości leczenia. Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w spotkaniach warsztatowych, których celem będzie nabycie wiedzy: kiedy, gdzie i jak szukać pomocy w sytuacji gdy mamy problem ze swoim zdrowiem psychicznym. Będzie możliwość skorzystania z indywidualnej rozmowy z psychologiem czy psychiatrą.

 

A ponadto ponawiam temat spotkania...

 

Pozdrawiam gorąco :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś, kto chodzi do psychologa na Stawową? Jeśli tak to, który jest najlepszy? Nie chodzi tyle o kompetencje co o podejście do pacjenta, charakter, ważne by ta osoba była miła i potrafiła pomóc człowiekowi, nie olewająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, zarejestrowałem się bo chcę się wybrać na terapię to psychologa i znajomy polecił mi panią Monikę Lutostańską, która przyjmuję bodajże na Osiedlu Leśnym gdzieś, w każdym razie chciałem wiedzieć czy pani Lutostańska oprócz tego, że jest psychologiem to czy jest równiez terepeutką, bo można byc psychologiem bez kursow psychoterapii i wtedy taki psycholog nie moze terapii prowadzic a jak ja juz sie udam tam na wizyte to nie chcialbym pozniej zmieniac lekarza, dlatego prosze was o odpowiedz na to jakze wnikliwe pytanie ;) - Czy pani Lutostanska jest równiez terapeutka i czy moze przeprowadzac psychoterapie czy tez po prostu kieruje do specjalisty od terapii??

 

Pozdraiwam wszystkich bydgoszczan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślę, że mam w sobie jakiś lęk czy nerwice. Dziwny natłok myśli(nie są to głupie myśli, ale źle się czuje jak milion ich przebiega mi co chwile przez łeb i nie mogę się wówczas skupić bo o nich myślę), mam też coś takiego, że myślę o tym, że coś może mi się zdarzyć, jak zachowam się w danym momencie itp, nie najlepiej także się czuję w dużym towarzystwie, ale jakoś się maskuje jak muszę :yeah: . Jest to chyba wczesna faza więc pewnie raz dwa bym się tego mógł pozbyć.

 

Szukam też dobrego psychologa, myślę, że psychiatra mi nie potrzebny :) Trochę poszperałem i mam na myśli dwie osoby Panią Agatę Przybylską lub Karolinę Pejkę, może już ktoś korzystał ? To prosiłbym o opinię.

 

Mam 22 lata i również mógłbym się spotkać i pogadać troszkę jak ktoś jeszcze chętny itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ;) ja już depresje mam za sobą, ale chętnie służę pomocą, bo wiem jak ciężko z nią ;) co do psychologów to odrazu mówię , że nie mam pojęcia, ale na psychiatre znam jeden dobry namiar gdyż pomogła Pani dr nie tylko mi , ale i paru osobą które znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×