Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Margolka, bo teraz takie czasy nastały. Kiedyś telefon służył do prowadzenia rozmów, a do robienia zdjęć był aparat fotograficzny. Teraz telefonem można zrobić zdjęcie. Ale czemu z mojego aparatu fotograficznego nie można zadzwonić? Tego nie rozumiem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kite, oczywiście myślę, kotki pójdą do sterylizacji z pewnością, panie suczki są izolowane na czas cieczki, choć jak widać na obrazku niekiedy inwencja kawalerów nie zna granic :D .To są małe psiaki - Klucha ok 5 kg a Miśka 4,5 kg, jak się im przytrafiały szczeniaki dawałam ogłoszenie na Gumtree i w momencie znajdowały domy. Wychowują się przy dzieciach więc są łagodne i zabawne :smile:

Kiedyś miałam więcej zwierząt ale takich bardziej użytkowych, jak kury, kaczki, króliki nawet owieczki i świnki, dodam, że nie morskie :P teraz zostały psiaki, koty i 200l akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 psy, kota i 5 szczurów :D

 

-- 28 maja 2011, 18:38 --

 

do szczurolubów! do adopcji 7 samiczek. 5 dumbo i 2 full. w poniedziałek idą do uśpienia! kutno okolice łodzi/ paradoksy ? klatka będzie na 3 sztuki! plisss

 

-- 28 maja 2011, 20:09 --

 

tfu. fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkolicie jakoś swoje zwierzęta?

ja się napaliłam na szkolenie klikerem, można szkolić psy,koty,króliki, szczury :mrgreen:

 

[videoyoutube=hgDHWLyztCI][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=O6wgbCmaD8o&feature=related][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=XPR63Wy5VHQ&feature=related][/videoyoutube]

 

mnóstwo tego jest w necie..szczury są niesamowite!!! zamierzam z moimi spróbować :mrgreen: poczytajcie sobie o klikerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jakbym miał, Kasiu takiego kota to bym go focił na okrągło, bo i tak focę wszystkie koty w okolicy. Spróbuj mu zrobić zdjęcie gdzieś w lepszym świetle: na parapecie okna, na balkonie...

052.thumb.jpg.5e9720e2d5a112c445f6af068c681385.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one w poniedziałek miały zostać uśpione. znalazłam kogoś kto je odbierze od właściciela i poda na pociąg, dziewczynę która je tym pociągiem zawiezie do waw, dziewczynę która je w waw odbierze i domki tymczasowe :) prawie wszystkie mają już zaklepane domki stałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img1438wt.jpg

img1444e.jpg

img1445q.jpg

img1448wm.jpg

img1449ke.jpg

img1450qo.jpg

img1452bv.jpg

img1454u.jpg

img1453n.jpg

 

dzisiaj postanowiliśmy kupić nowe klatki dla panien szczurzych :D oczywiście Hela bardzo pomagała w rozpakowywaniu i montowaniu :mrgreen: trochę się bałam że tunele będą za małe, ale moje panny są drobne, zrobiłam im też inne przejścia, żeby miały swobode i chodziły tam gdzie chcą i jest cacy :) jedna śmiga po tunelach aż miło i nie ma żadnego problemu, druga jest strachliwa i woli póki inne wejścia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92 ta klatka nie nadaje się dla szczurów, to chomikówka, one nawet stójki nie mogą zrobić

 

-- 03 cze 2011, 20:06 --

 

dodam że cała przestrzeń jest nieduża, pewnie po zsumowaniu za mała dla 2(dobrze widzę?) samiczek, no i te plastikowe ściany, kiepska cyrkulacja powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kite, mogą :) i robią :) i są bardzo zadowolone:)

 

-- 03 cze 2011, 21:09 --

 

kite, nie dajmy się zwariować. cyrkulacja powietrza?! klatki nie są małe, zapewniam Cię. a obsesji nie mam żeby wyliczać kalkulatorem ile powinny mieć powierzchni, ważniejsze jest dla mnie to żeby o nie dbać, kochać i więcej wypuszczać bo ostatnio je zaniedbałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, cyrkulacja powietrza, opary moczu bardzo szkodzą na drogi oddechowe małych zwierzaków. każdy ci to powie. a ta klatka JEST chomikówką i jak sama nazwa wskazuje nadaje się dla chomików ew myszek ale n ie dla szczura

 

-- 03 cze 2011, 20:12 --

 

te wymiary to jedna czy obie?

 

-- 03 cze 2011, 20:13 --

 

a od dawna masz ogonki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×