Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

( Dean )^2, ja mam wielką słabość do ciemnych brunetów... ale nie wiem czemu większość facetów w którymi byłam czy spotykałam się było łysych :!::!::!:

Wiesz ilu facetów teraz łysieje i goli resztki głosów tylko żeby mieć gołą głowę całkiem...

Facet... Dla kobiet wygląd nie ma aż takiego znaczenie... Ważniejsze jest mnóstwo innych męskich cech.

Serio :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, to wynika również z uwarunkowań biologicznych ;) Polecam książkę "Przetrwają najpiękniejsi" tak jest to fajnie opisane.

 

dominika92, kochanie czy Ty aby nie przesadzasz??

 

człowiek nerwica, Darku :105::oops: Ty wiesz... :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez to wszystko cierpią moje zwierzęta. szczury mają chore płuca, a my nawet ich nie wyleczyliśmy bo ja nie jestem w stanie o tym pamiętać i dawać leki.....a płuca mają chore bo za rzadko sprzątaliśmy.....nie biegały od 3 miesięcy, królik też. nie dostaje tego co powinien i jak powinien, tylko byleby miał co jeść i pić. pies wychodzi na krótkie spacery, nie jest szkolony odpowiedni i socjalizowany. wszystko przeze mnie. mam dość...nienawidzę siebie. nienawidzę.

powinnam je oddać żeby miały lepiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, przesadzasz... nie wiem co mam Ci powiedzieć ale moim zdaniem przesadzasz... opiekujesz się nimi tak jak jesteś w stanie, kochasz je, starasz się... każdemu człowiekowi zdarzają się potknięcia i upadki... życie polega na tym żeby wstać, otrzepać kolana i lecieć dalej... rozumiesz skarbie??

główka do góry :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez to wszystko cierpią moje zwierzęta. szczury mają chore płuca, a my nawet ich nie wyleczyliśmy bo ja nie jestem w stanie o tym pamiętać i dawać leki.....a płuca mają chore bo za rzadko sprzątaliśmy.....nie biegały od 3 miesięcy, królik też. nie dostaje tego co powinien i jak powinien, tylko byleby miał co jeść i pić. pies wychodzi na krótkie spacery, nie jest szkolony odpowiedni i socjalizowany. wszystko przeze mnie. mam dość...nienawidzę siebie. nienawidzę.

powinnam je oddać żeby miały lepiej....

 

Może za dużo obowiązków na siebie wzięłaś. Poza tym jesteś pewna, że płucka są chore z powodu rzadkiego sprzątania? Dominiko nastaw sobie alarmy i wtedy nie będziesz musiała pamiętać o lekach. Alarm ci przypomni. Masz rasowe pieski? Moje najlepiej socjalizują się na kanapie ze mną i Jerrym Springerem. Nikita musi położyć mi głowę na udzie, a Dżordżes kładzie się na kapciach. Może za dużo "musów" sobie narzucasz. Dla zwierzęcia ważne jest, żeby przytulać i kochać. A nie tam treningi i socjalizacje. Sama możesz uczyć swojego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. U mnie z trzech delikwentów jedynie Mulan jest "wyszkolona", reszta to wariaty. Dżordżesa z jego ADHD żaden trener nie wziąłby na szkolenie. Dominiko ja dzięki moim zwierzakom regularnie wychodzę z domu. Bo pies musi, więc nie ma, że boli. Bez azorów zapewne zamknełabym się w 4 ścianach. Teraz mam jeszcze kontuzjowanego gołębia w domu. Cyrk na kółkach. Ale spoko. Mnie to pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, tylko że nie chodzi o to że ja nie pamiętam..ja doskonale pamiętam ale wypieram to ze swojej pamięci żeby nie mieć wyrzutów sumienia że nie jestem w stanie czegoś zrobić :why: mój pies jest rasowy, tak. drugi jest z rodzicami.. ja kocham wszystkie moje zwierzęta, kocham się z nimi bawić, pracować ale nie jestem w stanie ruszyć tyłka i to zrobić ;( jak jestem na działce, to mogę cały czas iść na spacery ale tu się boję bo ludzie, teraz jak upały to zdarza się tak że o 12 idę z psem na 5 min..ale masz rację gdyby nie pies to już w ogóle miałabym depresję i zamknęłabym się w 4 ścianach...ale ona jest taka żywiołowa, młoda, potrzebuje ruchu, szkolenia, przyzwyczajania do takich rzeczy jak winda, tramwaj a ja jej tego nie jestem w stanie dać...może lepiej by było gdybym znalazła dla niej dom z ogrodem i kogoś kto zapewni jej co trzeba mimo że serce by mi pękło...

 

Lady_B, ale Ty zapewne chodzisz z nią częściej niż 4 razy dziennie po 15 min ;( pracuję nad tym i staram się jak najczęściej chodzić do parku z chłopakiem wieczorem na godzinę ale ciągle nas coś z rytmu wybija a to on zmęczony, a to gdzieś trzeba pojechać, a to teraz ma egzaminy :why: i z regularności dupa blada, a sama z nią do parku w ciągu dnia nie pójdę bo się boję :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ja chodzę 3 razy dziennie na 10-20 minut... Nie jestem w stanie na więcej bo albo mnie ludzie i przestrzeń przerażają albo wkurzają... też nie jest przyzwyczajona do środków komunikacji publicznej, też nie biega bo moja mama ma w nosie że ja nie jestem w stanie a pies potrzebuje...

ale ona i tak jest szczęśliwa bo jest ze mną i to widać... zawsze ma podniesiony ogonek i zaczepne spojrzenie. wiesz zwierzęta często rozumieją więcej niż ludzie... zwłaszcza jeśli chodzi o stany emocjonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem taka sama :D Dystansu uczę się od mojej mamy, która potrafi "gadać" ze zwierzakami. Ona nauczyła mnie, że nie chodzi o extra karmy, szczotki do zębów, ekskluzywne szampony i inne gadżety psie. Zwierzaki oczywiście potrzebują żryć, pić i szczyć :lol:, ale potrzebują tez wielkiej love. Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie nie jestem pewny siebie a jak będę do tego łysy,szczerze to odbierze mi resztki pewności siebie i na pewno nie znajde sobie dziewczyny.Z włosami nie umiem a co dopiero łysy...

 

Słucham?

Od razu z góry zakładasz jak będzie, nastawiasz się - może to spowodować nawet wywołanie wilka z lasu!

Ja osobiście zawsze się oglądam za albo długimi włosami albo głowami łysymi. Owszem, nie każdemu to pasuje i nie każdy potrafi żyć ze swoją fryzurą - szczególnie mnie odrzucają długie zaniedbane kłaki u wielu facetów, ale kiedy ktoś lubi swój fryz lub łysinkę i nawet potrafi czasem zaskoczyć żartem na ten temat - jest ten ktoś o wiele atrakcyjniejszy niż dziesiątki panów o standardowym wyglądzie. Podejrzewam, że to nie tylko moje odczucie.

A mój kuzyn, który zaczął łysieć też w wieku 20 lat, znalazł sobie na stałe dziewczynę właśnie dopiero gdy zaakceptował swoje zakole i zaczął z nim żyć za pan brat.

Ech ale ja łysieje ekspresowo.I nie mówcie że kobiety lubią łysych bo jak się ściąłem na łyso to od razy straciłem zainteresowanie dziewczyn które się wczęsniej za mną kręciły.Zresztą porządne dziewczyny nie chcą łysych faetów bo isę im kojarzą z dresami taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dość najważniejsze ze nauka dobrze idzie, ale wszystko inne do d***, irytuję się i wybucham z byle powodu, klnę, jestem niekulturalna plotkara w ogolę frajer kretyn nie wiem co jeszcze donorze, po prostu jak to fajnie otaczać się samymi hipokrytami i w ogolę.. co ja gadam... nie ogarniam ludzi w okol i tyle. czuje się tak jak bym zaraz miała wybuchnąć, ale nie mogę nie wiem po co nic nie wiem i tyle mam dość o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś normalnie mega chujowy dzień, jestem na skraju załamania normalnie... jeden cios zniosłem, ale teraz to już za wiele. Nie ma nic gorszego niż jak cię dymają za plecami i mają cię w dupie. Przecież jestem nawet normalny, wyluzowany, nie jakaś ciumra. a mimo to... ech, szczam na nich. Nienawidzę tych szmat i tego zjebanego życia w którym zawsze mam pecha... a zwłaszcza jednego który zrobił coś raz... nadal mam ochotę go zabić.

 

sorry za przekleństwa, ale kurwaa ileż można dostawać takie niezasłużone kopy od życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×