Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest podobnie jak z telewizją; jeśli ktoś włącza rano tv i ogląda ciurkiem jak leci do późnego wieczora to zdrowe to nie jest. Zarówno w przypadku tv jak i książki zawsze można postawić na rozwój intelektualny i duchowy poprzez właściwy wybór tego co oglądamy i tego co czytamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi, ja czytam i romanse i Thomasa Manna też czytałem .

 

oooo, a co czytałeś Manna? :D

polecam "Wilka stepowego" Hermanaa Hesse, czytałam go kiedyś na studiach, i szalenie mnie wciągnął, to książka o losach pewnego outsidera o... hmmm... rozdwojonej osobowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat internet powoduje realne uzależnienie psychiczne. Z tym, że jest to stosunkowo nowe medium, więc trudno o jednoznaczną klasyfikację. Na całym świecie miliony osób są uzależnione od gier MMORPG, multiplayerowych FPS'ów i serwisów społecznościowych. Uzależnienie jest wtedy, gdy internet staje się sensem Twojego życia i przez niego zaniedbujesz realne życie.

 

Czytanie książek to niegroźne hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mnie olśniło, kupię sobie czytnik ebooków. To może być mój wielki powrót do czytelnictwa :)

po sześciu latach.

 

btw. ten Wilk Stepowy to jest właśnie, jak to się ładnie mówi, coś zajebistego :)) coś co akurat bym poczytał z wielką przyjemnością. Tak przypadkiem się tutaj na to natknąłem, rzuciłem okiem i...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×