Skocz do zawartości
Nerwica.com

DLACZEGO ZOSTAŁAM WYRZYUCONA?!


Pinkiii

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę sobie na forum a tu ban :shock::shock::shock:

Sorry, dostałam ostrzeżenie ale JEDNO. Po nim zaprzestałam dyskusji !

Ponadto żadna osoba poza mną (które mnie obrażały) nie dostały ani jednego ostrzeżenia, ale mniejsza z tym! Akcja miała miejsce popołudniu i spokój, dostałam osta i dałam sobie siana. Wchodzę teraz- o 22.15 na forum a tu nagle ban, gdzie temat dawno zamknięty itd! Proszę mi zacytować moje wypowiedzi za które dostałam DWA ostrzeżenia.

Pinkii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ MNIE NIE WYWALAĆ DO CZASU WYJAŚNIENIA SPRAWY ! POTEM SAMA CHĘTNIE SOBIE PÓJDĘ. CHCĘ WIEDZIEĆ DLACZEGO DOSTAŁAM NAGLE DRUGIE OSTRZEŻENIE PO KILKU GODZINACH OD AKCJI I PO ZAPRZESTANIU DYSKUSJI PO PIERWSZYM OSTRZEŻENIU! PROSZĘ O CYTATY.

 

-- 01 cze 2011, 22:27 --

 

Czy ktoś może mi to wytłumaczyć??? Nie ma tu nikogo z obsługi? Czy po prostu była szansa do pozbycia się niewygodnej osoby i teraz sprawa zostanie zamaskowana przed resztą użytkowników? Każdy może dostać bez ostrzeżenia bana i to po kilku godzinach po zakończeniu dyskusji???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock:

No dajcie spokój, administracjo! Rozumiem, że wielu użytkownikom puściły nerwy, ale można było się tego spodziewać skoro temat nie został zamknięty zawczasu. Jak rozdajecie bany to sprawiedliwie wszystkim. Tylu użytkowników pojechało dzisiaj po bandzie, że prędzej należy się zbiorowa amnestia niż pojedyncze wykopywanie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisać do admina pw? Piszę na forum- olewa. Piszę na fb- siedzi cały dzień i jak tylko do niego napisałam to się wylogował! Jestem wami bardzo zawiedziona! Po trzech latach! Sama chętnie bym odeszła bo miałam taki plan, bo ch*jnia tu się zrobiła, ale skoro sami mnie wyrzucacie to chcę znać powody- konkretne! A nie zamykacie mi usta!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo ka_po była święta :lol: haha Reszta się od chujów i cweli wyzywała a ja za tekst 'Popracuj nad próbą 's'' dostałam bana :lol::lol::lol: Sorry- tylko jedno mogę napisać- ja pier-do-lę.

 

 

 

 

 

3,5 roku z życia tu straciłam, fuck. Dzięki Bogu mam milion ciekawszych zajęć niż gnicie tutaj :mrgreen:

 

A Ka_po niech się tnie, zapija, ćpa czy co tam jeszcze robi- za to ile ona mi tekstów przykrych i wyzwisk w życiu nawrzucała to jej żal mi nie jest! W dupie ją mam. Była milutka jak była u mnie na forum gdzie byłam modem :lol: Zakłamana suka.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja mam dość ! Sama chciałam stąd spierniczać bo to co tutaj się wyprawia to są jajca jak berety, ale zostałam potraktowana dzisiaj jak ... a nie ważne! Dobra, przynajmniej będę mieć zdrowsze nerwy jak mnie tu nie będzie :D Nie było mnie pół roku i było zajebiście, życie jest piękne a takich for jak to są dziesiątki :mrgreen: Zresztą, lato jest i wolę siedzieć nad morzem niż przy kompie.

 

-- 01 cze 2011, 22:53 --

 

Dominika- wstyd ci się teraz przyznać? Weź dziecko odpuść już sobie bo się pogrążasz! Idź pisać o psie co ci podpaski gryzie lepiej a nie się tu wtrącasz- nikt cię nie prosił.

 

Korba- 'nienawidzę jej' i mam prawo to napisać. Bo realnie to mi ona wisi. Ona też wiele razy mi pisała bolesne rzeczy a nikt nawet jej nie upomniał! ZERO! A teraz? Też nawet jej nikt uwagi nie zwrócił! Skoro chce się zabijać to nie moja wina- reklamacje do jej lekarza, nie do mnie. Mi ona wisi i dynda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsZe gdy znajdziemy sie w skupisku ludzi (np, to forum) , gdzie kazdy ma inne zdanie na dany temat, rozne przemyslenia itp. moze dojsc do spiecia. Chyba nawet dziwne by bylo gdyby do tego nie doszlo. Czasem puszczaja nerwy, jest to do przyjecia, jestem w stanie nawet zaakceptowac przeklenstwa, widocznie to sposob na wyladowanie emocji, zmniejszenie napiecia, gorzej jesli porusza sie , a raczej wysmiewa czyjes potkniecie, w tym konkretnym przykladzie probe samobojcza... jak dla mnie nie ma na to usprawiedliwienia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt poza mną nie został ukarany? Zajebiści jesteście- ludzie się od cweli wyzywają a wy milczycie dając przyzwolenie na jazdy, a ruszył was tekst bez wulgaryzmów i to do osoby która mnie atakowała- jak jesteście tacy wrażliwi to dajcie sobie siana z modowaniem bo gracie nie fair! Ty Tomek szczególnie, ukrywasz się i rżniesz głupa że nie odpisujesz- myślisz że nie widziałam że się wylogowałeś specjalnie z fb? Zajebisty jesteś.

 

-- 01 cze 2011, 22:57 --

 

Dominika- bujaj z tąd gówniaro, nikt cię tu nie prosił. Idź pisać o podpaskach, napisałam ci już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×