Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, Ja mam to samo :mrgreen: odbija mi się nawet jak nic nie zjem...

masakra jakaś. Dlatego piłem Cole bo szybciej się "wybekałem" i miałem spokój ;)

kurde też muszę zmienić tą dietę ale ciężko będzie... człowiek ciągle w biegu i nawet w pracy nie ma czasu zjeść... :roll:

no warzywa teraz podobno jakieś trefne są ;)

owoce? Kurde zjadłbym sałatkę ze świeżych owoców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gruszki uwielbiam :) na słodko, na ostro :)

moja dieta jest prosta, bo wegetariańska :P nie chcę nikogo przekonywać, że zabijanie jest złe, ale odkąd przestałam jeść mięso, nie zdarzyło mi się mieć problemów. ani w jedną ani w drugą stronę :P

z drugiej strony, nie muszę ograniczać słodyczy ani napojów. bo nie lubię. z herbaty nie zrezygnuję :P

 

ps. ze słodyczy lubię chipsy, z napojów alko :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek,

Ja (odpukać) nie mam i nie miałam problemów z żołądkiem. Dietę trzymam z innych względów.

Mniej więcej pisałam:) Nie trzymam się jakichś konkret6nych przepisów. Wyrzuciłam ze swojej diety cukier i białą mąkę. Nie jem chleba, ziemniaków. Dużo warzyw i owoców. Niewiele mięsa. Wszystko przygotowane w domu. Produkty jak najmniej przetworzone. Ograniczyłam nabiał, staram się zastępować produktami kozimi , jeśli już. Dużo kasz, ciemnego ryżu, wszelkiego rodzaju ziarenek, otrębów, kiełków, soków warzywno owocowych - też domowych . Nic gazowanego. Tak z grubsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grusia, większość mojej diety jest wegetariańska ....ale bułe z szynka też wciągnę....omijam za to ciężkie tłuste potrawy mięsne.... mam to szczęście że podemną jest restauracja wege .... polecam samosy w sosie grzybowym ....

za to po zupce z soczewicy strzelam jak po grochówie :)

Lady_B, eee.... ja to mam chyba już kilka lat .... ale tera sie za to wezmę... ale też tulam moćno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Rozumiem ale ja po prosu muszę trochę zmienić dietę bo chyba rzeczywiście coś nie tak się ze mną dzieje... i od stresu dodatkowo :roll: ale dzięki za dobre rady :*

Allah, to ,że wyszedł pozytywnie to nic nie znaczy... mi też tak wyszło.

ale każdy z NAs ma tą bakterię mniej lub więcej rozwiniętą. ;)

poszedłem na gastroskopię i dopiero z wycinka żołądka wyszło ,że nie mam tej bakterii więc Tobie też radzę iść to sprawdzić tak wiarygodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×