Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_Beznadzieja, strasznie gorąco i duszno, boję się iść z psem nawet przed blok tylko... :( jeszcze psu też gorąco..eh..teraz się zaczną ciężkie dni. nie wiem jak mam się przełamywać w takie upały :why: przecież to wtedy wszystko sprzyja temu żeby zemdleć ;(

 

-- 01 cze 2011, 12:03 --

 

jakoś poszło, jakoś poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur wa znowu męczarnia z tym żołądkiem... Rano nic nie zjadłem i wypiłem w pracy tylko herbatę i myślałem ,że się porzygam :roll:

Przecież to niemożliwe,że takie akcje mam od złego jedzenia? Co ja mam do cholery jeść skoro ze wszystkiego mnie mdli...

zdarzają się takie dni ,że mam super dzień i nic się nie dzieje ale dziś to już była przesada...

Ktoś kiedyś dawał jakąś dietę tu na żołądek żeby pozbyć się mdłości i wracania się kwasu żołądkowego... :roll:

 

Przecież ja zwariuję... :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, No ale ja mało jem tłustego,słodycze jem często i palę fajki...

nie wiem co mam jeść ale co bym nie zjadł to mnie mdli,dziś myślałem,że mnie wyrwie z butów... leciałem w pracy przez pół

oddziału do kibla przełykając ślinę żeby zdążyć, jak doleciałem to mnie naciągło ale nic nie zwróciłem... :hide:

linka, Właśnie tak myślę,że to przez nerwy... ale nie wiem co by takiego było żebym miał się

stresować :bezradny: może nowa znajomość? :hide:

Lady_Beznadzieja, Ja nie piję w ogóle kawy... piję herbatę,pepsi itp.

staram się nie jeść tłusto jedynie w niedzielę jem obfity obiad a tak cały tydzień jakąś bułkę w pracy z chudą szynką.

w domu zupa i takie tam. Zero tłuszczu... Fast Food to jedynie jak mam ochotę a to się zdarza raz na 3 miesiące :why::why:

 

nie wiem od początku mojej NL mam z tym problem i nie mogę się go pozbyć... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, fajki, słodycze, herbata i pepsi działają niestety drażniąco na żołądek... oczywiście nerwy mają też wiele w tym udziału. Miałam kiedyś podobny problem ale już całe szczęście bardzo rzadko mi o sobie przypomina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, No ale ja tak mam też rzadko... ale ostatnio częściej mam problemy z żołądkiem... :(

co ja mam jeść żeby się tego pozbyć? byłem na gastroskopii i nic nie wykazało... brali wycinek z żołądka i nic.

Chodzę na terapię to się poprawiło bo wcześniej nic nie jadłem.

a jak Ty się pozbyłaś tego problemu? Stosowałaś jakieś zioła albo dietę czy farmakologicznie to leczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, 28 stopni to pikuś ;) ja kiedyś pracowałam takiej blaszanej budzie bez klimy i tam w upały temperatura dochodziła do 36 stopni :shock: prawdziwa sauna :mrgreen:

 

chciałam wam oznajmić moi kochani że dziś planuję śmierć głodową :zonk: w lodówce przeciąg a ja nie mogę iść do sklepu bo czekam na jakąś paczkę dla mojej matuli... nie mam nawet jednej suchej bułeczki :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Wiolu ale ja mam tak,że na co dzień czuję się dobrze. Tylko podczas mini ataków lękowych pojawiają się małe mdłości.

ale też tak gdzieś raz w miesiącu albo częściej zdarzy się takie coś jak dzisiaj.Jest mi nie dobrze po prostu z niczego...

po całej nocy snu już się źle czułem rano :(

No muszę tego spróbować. A te zioła juz miałem kiedyś i nie pomagały :roll:

ale mam spis ziół od takiej zakonnicy ze Stryszawy woj. Małopolskie ale nie wykupiłem tego bo jestem strasznym prokrastynantem ;)

 

apropos tych warzyw... ja lubię np warzywa i np pierś z kurczaka ale nie mam czasu tego robić. Zwłaszcza,że pracuję na trzy zmiany :-|

no a do pracy? Co ja mam jeść w pracy? jak mam tylko 15min przerwy? :shock:

Lady_Beznadzieja, tak tak u Nas nie ma przelewek :D jak trzeba to trzeba i tyle stopni to jest norma 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×