Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, wymówka nie wymówka.... z jakiegoś powodu tych wymówek szukam...

nie ma na świecie jednej osoby która wiedziałaby o mnie kompletnie wszystko... z tych moich mrocznych tajemnic... i nagle mam komuś zaserwować całe menu??

Coś tak czuję że dla mnie już trochę za późno na terapię... bo za dużo się tego uzbierało

 

-- 01 cze 2011, 02:15 --

 

Ka_Po, diagnoza: epizod depresyjny, zaburzenia osobowości, podejrzenie dystymii... Generalnie doktorek nie bardzo wiedział co ze mną zrobić bo mam nawet elementy nerwicowe. Idę w poniedziałek znów do niego... niech mi da receptę na eutanazję albo jakiś cyjanek

 

-- 01 cze 2011, 02:16 --

 

aha no ale dostałam też stabilizatory nastroju... i kilka osób mówi że ma ChAD ich zdaniem... więc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja,

 

Nie denerwuj mnie. Dla Ciebie za późno , to co ja mam powiedzieć , jak żyję prawie 2 razy dłużej na tym świecie?

Boisz się , to jasne. Ale wiesz ,że nie jest dobrze tak jak jest i sama sobie z tym nie radzisz. Nie musisz przecież od razu wszystkiego z siebie wyrzucić. Powoli, stopniowo. To dla terapeuty tylko "kolejny przypadek" i musisz sobie mówić ,że nie takie rzeczy już słyszał i widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież pójdę na tą terapię... nie mówię że nie pójdę... tylko że się boję

 

Ka_Po, no wiem że nie tylko w ChAD ale mówię że są i takie podejrzenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, no to piątek albo sobota w tym samym miejscu?

 

Swoją drogą, idę się teraz najebać bo mam ochotę, wódka z tonikiem i do tego niepasteryzowane piwo haa, będę rzygać ale co tam :D

 

szkoda, że trawy nie mam, ale może coś się na weekend załatwi :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, błagam Cię nie mów do mnie jak moja matka ... zwłaszcza nie dzisiaj... plizzzzzz

 

KeFaS, w piątek mam trochę roboty (o dziwo), pewnie wrócę z wieczora z jęzorem przy ziemi a w weekend będę miała ostatni zjazd na uczelni.... latanie za wpisami i takie bzdety... no chyba że byśmy się w Gdańsku spotkali u Ciebie... ale nie wiem czy mi psycha pozwoli bo ostatnio gmach uczelni działa na mnie jak asteroida na dinozaury...

 

Ka_Po, no idę teraz w poniedziałek do doktorka, powiem mu co i jak po tych lekach i będziemy kombinować... mi się zdaje że leki są ok tylko działają stanowczo za słabo...

a z tą terapią to mam iść na dzienny wg mojego doktorka.... to tam chyba by też ogarnęli diagnozę itd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, ok, zobaczymy, w czwartek jestem zajęty, a tak to nie wiem, więc się zgadamy.

 

Teraz już lecę na kanapę na jakiś film, bo muszę się oderwać od złych myśli. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, papa :*

 

wiola173, nie szkodzi... po prostu nie mów tak do mnie bo mi się agresor budzi :-| a nie chciałabym... ten tego... :*

konto na FB cały czas mam ... ale Ciebie nie miałam nigdy w znajomych przecież :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest Dzień Dziecka, więc wszystkim dzieciom, tym dużym i tym małym i wszystkim, którzy się dziećmi czują, choć już nie powinni życzę słonecznych i długich wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×