Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

_asia_, to Ciebie też zapraszam :105: wieloryba zobaczysz przy okazji :mrgreen:

 

dziękuję. :D:uklon: ja po prostu kocham morze... każde - w Polsce, zagranicą, bez różnicy mi... morze działa na mnie kojąco, i świetnie się czuję na morskim powietrzu.

 

-- 31 maja 2011, 17:58 --

 

no, kupiłam sobie Flavon na spróbowanie i zaraz skosztuję pierwszej łyżeczki. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, w smaku pyszny. :D kupiłam ten granatowy. zobaczymy, jak na razie to jestem strasznie senna, ale to raczej od pogody, bo wątpię, żeby Flavon zadziałał jakoś po 20 minutach. :lol:;)

 

Kasiu, dlaczego dziwny? ja to się dziś w ogóle czuję jakbym była z kosmosu, totalnie z innego świata. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, granatowy raczej powinien dodać energii ale też nie po jednej łyżeczce... to trzeba jeść jakiś czas... a trzymałaś pod jezykiem aż się rozpuścił??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, najlepiej pod językiem ;) i nic nie jeść i nie pić 15 minut przed i po :) godzinę wcześniej i później unikać białka, zwłaszcza mleka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, dlaczego dziwny? ja to się dziś w ogóle czuję jakbym była z kosmosu, totalnie z innego świata.

 

Podobnie się czuję właśnie....

 

:?:roll:

tak jakbym też była trochę na jakichś dragach, albo po piwie, jakaś taka odurzona, lekko otumaniona, nie wiem czy to ten upał mi uderza do głowy czy co. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ślepi jesteście :mrgreen: Właśnie dostałam pw na fejsie od kolegi że mnie widział więc na pewno jestem- tym bardziej że i ja widzę :smile: Strona główna, prawa strona ekranu tak w połowie... Strój kąpielowy we wzory, zielone tło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×