Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

grusia, pora na pora, mówisz. A to będzie tarta tarta, czy taka zwykła?

 

-- 30 maja 2011, 17:53 --

 

Co do prezentu hmmm to Twoja córka... Byłoby wskazane...

No dobrze, ale co mam kupić. Widziałem ją dwa razy przez ostatnie 14 lat. Zupełnie nie znam jej potrzeb. Poza tym cokolwiek bym nie kupił będzie skomentowane "ale się wysilił".

 

tarta z ciasta francuskiego. na ciasto wylewasz papkę z pora i zalewasz jajkiem. uwielbiam pory!

 

może zapytaj młodszej? może się okazać że potrzeba młodym czegoś najnormalniejszego: odkurzacza czy miksera.

i nie myśl, że ktoś będzie patrzył na Ciebie i twoje prezenty. ciesz się odzyskanym kontaktem. myśl o córkach i o sobie. o nikim więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grusia, to już o Tobie nie mogę pomyśleć czasem? :P A tak poważnie: młodszej nie chcę pytać, bo pójdzie w eter. W podróż poślubną na razie nie wyjeżdżają, bo kłopoty z urlopem. Zastanawiam się nad zafundowaniem im weekendu w Paryżu, Rzymie, Barcelonie, Londynie... Macie jakieś doświadczenia z tego typu prezentami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grusia, to już o Tobie nie mogę pomyśleć czasem? :P A tak poważnie: młodszej nie chcę pytać, bo pójdzie w eter. W podróż poślubną na razie nie wyjeżdżają, bo kłopoty z urlopem. Zastanawiam się nad zafundowaniem im weekendu w Paryżu, Rzymie, Barcelonie, Londynie... Macie jakieś doświadczenia z tego typu prezentami?

 

czy między miastami jest 'i' czy 'lub'? :) żartuję. to świetny pomysł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie słyszałam, żeby komuś nie pasował weekend za granicą...

Mi by nie pasował.

I to jest właśnie jeden z minusów związku - na niektóre rzeczy musisz się zgodzić,bo inaczej idzie wkurwić drugą osobę odmową np.odmową wyjazdu zafundowanego przez kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba go spróbuje bo tak się boję brać innych leków....zraziłam się już trochę bo ostatnio jak brałam Coaxil to mi go lekarka kazała odstawić bo mi mocz zatrzymywał eh...kurcze czy nie ma takich leków bez skutków ubocznych,kiedy coś takiego wymyślą yh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×