Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stres i somatyka


emula27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, :roll:

ta sprawa męczy mnie juz od dłuzszego czasu jako osobę zmagającą sie z nerwicą i codziennym stresem i lękami. Gdzie nie wejdę na stronę, jakiej gazety nie przeczytam to wszędzie alarmują, ze stres, nerwice , codzienne lęki wywyoują straszne chorby ciała, w tym nowotwory, choroby autoimmunologiczne typu SM i wiele innych rowniez powaznych w tym kardiologicznych...(mnie dotychczas męczyły jedynie częste infekcje)

I jak tu sie uspokoić, juz dwa lata mecze sie ze straszną nerwicą i co teraz...? Nie wiem czy uporam sie z tą nerwicą ale sie bardzo staram, i co teraz mam czekac na chorobe ciała ktorej sie tak boję?? Dlaczego to jest takie błędne koło...:( Jestem z natury nerwowa, codzien mam lęki, stres, napięcie ciała...czy kazdy mający nerwice w rezultacie pada ofiarą strasznej choroby somatycznej :?:

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestes bardziej narazona nic człowiek ktory nie ma nerwicy.To wszystko o czym pisza to prawda, bo zbyt długie zycie w stresie, w biegu powoduje przeciązenie organizmu, organów ktore staja sie słabsze i bardziej podatne na choroby.Ty masz tylko nerwice a inni nie maja nerwicy a od razu pakuja sie w choroby bardzo ciezkio wyleczalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×