Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

człowieku nerwico, wiesz co ,az trudno mi uwierzyc ze taki człowiek jak Ty nie znalazł w realu drugiej pokrewnej duszy aby zwyczajnie z nią wsio przegadac,przemyslec i zastanowic sie czego JA chcę!!!!!!!!!!?????? Z drugiej strony jak czytam co napisałaeś to tak jakbym o swoim synu czytała : jest przystojny, zdrowy ,inteligentny a jednak kompletnie pogubiony i niewierzący w siebie ,w swoj mozliwosci, podobni ejak Ty !

Dlaczego uwazasz sie za beznadziejnego? ! Ze co,ze nie potrafisz podejmowac decyzji ?! Moze jeszcze to nie Twój czas,jestes za młody, niedoświadczony ...dobra,spadam spac, jutro napisze do Ciebie wiecej :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,od dawna wchodze na to forum ,ale dopiero teraz mam odwage napisac .Musze sie komus wyzalic ,bo nie wiem co robic.Od 3 lat lecze sie na depresje,w ciagu tych 3 lat na palcach jednej reki moge policzyc ile mialam dobrych dni.Wlasnie wczoraj byl jeden z takich lepszych dni ale szybko to sie zmienilo kiedy zupelnie przypadkowo dowiedzialam sie ,ze facet z ktorym jestem od 6 lat od dawna ma kogos i przez caly czas kiedy byl mi potrzebny w trudnych chwilach wolal zabawiac sie z mlodsza panienka.Wpadlam w taka histerie ,ze poszlam po pomoc do szpitala psychiatrycznego(dobrze ze mam taki w poblizu).Chcieli mnie zapakowac na oddzial ale na szczescie skonczylo sie na lekach i moglam wrocic do domu.Gdyby nie to ze mam 2 malych dzieci chetnie sama bym sie zglosila na oddzial.Nie wiem co robic ,mam takiego dola ,ze nie wiem czy wstane z lozka,mam juz dosc wszystkiego,czuje jakby moje zycie sie skonczylo.Najgorsze jest to ,ze tego gnoja nadal kocham,ale nigdy mu nie wybacze tego co zrobil.A najbardziej dolujace jest to ,ze on nie mogl zniesc tych moich ciaglych dolkow i dlatego szukal pocieszycielki.Ryczec znowu mi sie chce.Jezeli ktos bedzie chcial to przeczytac i poradzic mi cos to z gory dziekuje i przepraszam za przynudzanie ,kazdy z Was ma dosc swoich problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulus1, Nie przynudzasz. Przykre jest to, co Cię spotkało. Nie obwiniaj się bo to najgorsze co możesz robić.

Zaufałaś, przejechałaś się.

Myślę,że przydałaby się Tobie terapia. Jeśli masz dzieci i obowiązki, to na terapię możesz np. uczęszczać jak One będą w szkole, a Ty zawsze wrócisz po terapii do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×