Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, zioła, takie zielone, pachnące i bardzo magiczne polecam ;) Ale w aptece ich nie dostaniesz, a przynajmniej nie u nas :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, mogę Ci wymienić kilkanaście substancji całkowicie legalnych o podobnym działaniu, ale pewnie nie będziesz zainteresowana :P

A tak to może po prostu nie kładź się w ogóle, następny dzień jakoś się przemęczysz, a później się wyśpisz... ja tak robię często, chociaż wcale mi to nie pomaga się przestawić, ale warto próbować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, takie też są, ale to bym musiał poczytać najpierw. Ze środków na receptę dostaniesz Zolpic pewnie, ogólnie pomaga, ale nie łącz tego przypadkiem z alkoholem i nie bierz codziennie, bo możesz się ubezwłasnowolnić :P

Trzymaj się, dobrych snów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, dobranoc

 

reszta- nie ogarniam tematu....

 

Mad... zrobię Ci tego loda jak przyjedziesz do nas to dostaniesz śmietankowego :mrgreen:

Kefas- ta zielona magia brzmi kusząco i nie każ nam załatwiać na własną rękę... bo ja nie mam skąd... tu gdzie teraz mieszkam nikogo nie znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, nie lubię innych wynalazków, zieleń mnie jakoś specjalnie nie wzięła ale w waszym towarzystwie może być miło. poza tym wiesz... ja czasem co 5 minut zmieniam zdanie :mrgreen:

 

Mad_Scientist, właśnie mi też coś się odechciało spać :( wzięłam depakine, popiłam winem - wcześniej działało a teraz pobudziło chyba :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×