Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, no mam, ale fajnie mi się tak żyje :P niestety już niedługo, więc chyba czas się zacząć przestawiać na dzienny tryb życia, ale co próbuję to i tak noc wygrywa po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, no mam, ale fajnie mi się tak żyje :P niestety już niedługo, więc chyba czas się zacząć przestawiać na dzienny tryb życia, ale co próbuję to i tak noc wygrywa po prostu.

A za dnia śpisz jak wampirki? ;)

 

Pochwal się.....co masz w zanadrzu,że będziesz zmieniał ramowy rozkład dnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za dnia śpisz jak wampirki? ;)

 

Mhm ;)

 

Pochwal się.....co masz w zanadrzu,że będziesz zmieniał ramowy rozkład dnia?

 

Za tydzień festiwal filmów w Gdyni, ale to będzie tylko 6 dni, jednak praca od rana do nocy (nie wiem jak dam radę bez wspomagaczy, bo na kofeinę to już mam taką tolerancję, że 3 mocne już na mnie słabo działają ), no a później, jeżeli się uda, administracja siecią w firmie i dodatkowo modelowanie obiektów 3D do animacji, a tego już się właśnie zaczynam uczyć, ale idzie jak krew z nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, taaaa sertagen... doczytałam już... mój apetyt jest zmienny ale też schudłam lekko, tyle że nie z wagi a bardziej tak objętościowo jakoś :shock:

 

-- 29 maja 2011, 01:32 --

 

KeFaS, o Cię florek :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przez ostatnie miesiące praktycznie nic nie robiłem to teraz za karę mi się wszystko zebrało w jednym czasie :P

 

Mad_Scientist, jeszcze nie mam umowy, więc żeby nie zapeszać to nie dziękuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×