Skocz do zawartości
Nerwica.com

Program dnia dla nerwicowca.


anonim

Rekomendowane odpowiedzi

w miedzyczasie sie porozciagac._

 

Tylko delikatnie, bo tu łatwo naciągnąć/naderwać mięsień bez rozgrzewki.

 

Aaaaa...gdzie w tym wszystkim czas na szkołę i pracę? :smile:

 

Myślę, że program zawiera dobre elementy(medytacja) które pomagają uspokajać. Proponuje też dużo czekolady, bo zostało udowodnione, że jej zjedzenie poprawia humor i uspokaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itsari dzięki za radę z tymi ćwiczeniami oddechowymi.zazwyczaj to zniechęcalam się po 10 i myślałam ze to nie ma sensu.Ty otworzyłeś mi oczy na coś czego nie dostrzegałam.tylko czy to się sprawdzi w praktyce?i czy podziala kiedy będzie mi naprawdę źle..jestem pełna wątpliwości :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest jedna rzecz ktora moze pomoc gdy po przebudzeniu czujemy silny lek.

Rece i stopy oblewamy okolo 3 min zimna woda! Daje ulege i uczucie ze lek znika, przynajmniej na jakis czas co daje nam mozliwosc wziecia glebokeigo oddechu i uczucia odprezenia.

Kiedys mialam uczucie ze chce zwymiotowac po przebudzeniu i stosowalam te zimne przysznice. Mnie pomoglo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może znacie jakiś złoty środek na nieśmialość . ten problem znacznie wiąże się z moją nerwicą i nie mogę sobie z nim poradzic .nie potrafie złapać kontaktu z ludzmi .kiedy z kims rozmawiam zdaża się z enie mogę zdania skleic jestem cala czerwona i zła na siebie.przy innych ludziach wydaje mi sie że mam zasób slów pierwszoklasisty i doluje mnie to że nie jestem tak elokwentna jak inni....wiem ze trzeba sie przelamywac ,ale mi przychodzi to cholernie cieżko,nawet probuje gadac do siebie jak jestem sama żeby się pobratac z eswoim głosem ale to jest chore.....nie wiem co mam robić...pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiałość jest powiązana z niską samooceną.Musisz bardziej wierzyć w siebie.Na pewno jesteś inteligentna i bez problemu możesz rozmawiać z ludźmi,trzeba tylko lepiej traktować samego siebie.Psychologowie na wykładach proponowali osobom nieśmiałym,żeby w swoim mieszkaniu,w każdym możliwym miejscu przyklejali karteczki z pozytywnymi określeniami samego siebie,np.jestem mądra,dam radę,jestem ładna,jestem lubiana.itd.W końcu zaczniesz myśleć o sobie pozytywnie i powinno się odblokować,a nieśmiałość sama minie.Też byłam kiedyś nieśmiała i czasem czułam się dosłownie jak jakiś "dzikus" w towarzystwie,ale w końcu minęło.Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itsari!

 

Dzięki za ten fajny pomysł:)Faktycznie można go zmodyfikować,coś dodać coś zmienić jak komu wygodnie ale wiem z doświadczenia że jeśli robi się takie różne ćwiczenia regularnie to potrafią bardzo pomóc..Ja osobiście zaczerpnę od Ciebie pomysł z odliczaniem:)Jeszcze raz dziękuję za te fajne rady:) Pozdrawiam wszystkich znerwicowanych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×