Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, my rozmawiamy, dużo rozmawiamy, ale osoba która nie doświadcza takich stanów nigdy tego do końca nie zrozumie. Wiem, że mój ojciec się martwi, to w końcu on znalazł mnie prawie martwą. Chyba jeszcze nie dociera do mnie to co zrobiłam :? a minął już ponad miesiąc od tego wydarzenia :?

 

dominika92, Korba, leczę się, staram się, tylko raz mam więcej siły, innym razem mniej...

 

kochane jesteście dziewczynki :*

 

-- 27 maja 2011, 12:48 --

 

Ka_Po, Przecież Twój mąż na pewno sie o Ciebie strasznie martwi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, carmen1988, też dobijają mnie od rana :(

Duszności, zakręcenie, słabość,

 

-- 27 maja 2011, 12:57 --

 

Zadzwoniłam dzisiaj potwierdzić gotowość do pracy, facet powiedział że odezwie się w przyszłym tygodniu. Sama już nie wiem, chciałabym żeby powiedział tak, ale się boję tych moich duszności 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

 

Ja dzisiaj pierwszy raz poszlam do psychologa. Od samego poczatku mojej choroby chodzilam tylko do psychiatry.

Muszę powiedzieć, że fajnie było u psychologa, mogłam wreszcie z kimś porozmawiać o rzeczach których nikomu nie mówiłam ( nawet psychiatrze). Polecam wszystkim współpracę z psychologiem klinicznym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucze się i nauczyć się nie mogę, idę po colę do sklepu- jakoś mi zawsze poprawia koncentrację i wracam do nauki. Dzień beznadziejnie nudny, niezmienny i przewidywalny. Najchętniej łyknęłabym tabletki,żeby się otumanić, ale wiem,że nie mogę sobie tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na siebie wściekła bo szłam przedwczoraj na masaż i przed samym studiem złapał mnie lęk... Spękałam i nie weszłam :evil: Cholera! Oczywiście musiałam sobie poprawić humor zakupami i jak wtedy zaczęłam tak nie mogę skończyć :mrgreen: Więc dziś także dzień pod znakiem sklepów. Do szkoły nie poszłam, teraz jadę do miasta obok... I wreszcie jakaś miła wiadomość do mnie doszła, nie pochwalę się co ale jestem szczęśliwa :twisted: Za miesiąc obrona i prawo jazdy. Musi być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam z góry moderatorów ale byc może zdarzy mi sie rzucić mięchem.

Jestem meeega wkurw....y

byłem dzis wykupić recepte

parogen 4 opakowania

babka w aptece zaspiewała mi 96 zł - zbaraniałem

jak to pytam jakie kuźwa 96 zł

 

Okazało sie , że mój lekarz w dupe lepszy zapomniał ( albo nie chciał) napisać na recepcie debilnej literki P

P - jak choroba przewlekła - co gwarantuje zakup leku ze zniżką.

Poszedłem na oddział dzienny czubkolandu żeby mi ktoś to jakoś zmienił - olano mnie bo nikomu sie nie chciało dupy ruszyć.

Wydarłem sie na babkę w recepcji ( swoją droga straszna z niej była suka) i powiedziałem , że nerwica to nie jest pryszcz na dupie na które leki nmożna czekac tydzień i ich zasranym obowiązkiem jest pomóc pacjentowi w takich wypadkach a nie siedzenie i kiszenie krystyny .

Zadzwoniłem do kumpla z TVN uwaga - tak więć niedługo bedziemy robić dym. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr musze sie napić ))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit - dopisac nie bo to wymaga podpisu lekarza , pieczatki ,

i pewnie kuźwa jeszcze skanowania rogówki oka na wejsciu, oddania moczu do analizy , i badania wplywu zasolenia morza martwego na mleczność krów w polsce

 

tvn- a co niech sie wezma za ten motłoch :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem - to fakt

cały dzień byłem dosłownie wściekły

ja niestety tak juz mam ze strasznie ale to baaaaardzo mnie wkurza wlasnie takie ocos , taka glupota, bezmyslnosc ludzi taki tumiwisizm- zamiast to zlewac- to sie nakrecam

ale jak mi emocje opadna to ironizuje - łoj staje sie wtedy uszczypliwy jak wstrętna osisko

ale teraz - hmmm - chyba mam dobry humor

no w innym watku przeciez chce lać Korbę :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spałam do 10.40 :!::shock:

Przespałam ponad 8 godzin bez większych zakłóceń i nie mam dzisiaj doła.... :shock:

Czuję lekki niepokój, gdy myślę o zmianach nastroju przez resztę dnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, to super :D nie myśl o zmianach nastroju, nie nakręcaj się bo wtedy na pewno je wywołasz, zajmij się czymś fajnym i korzystaj z dobrego nastroju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×