Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

esprit, Ty leki zmieniłeś? Albo odstawiłeś czy coś? Bo masz takie falowe wahania..... :shock:

Proszę ładnie o zmianę podpisu, tyle razy było mówione - nie bluzgamy w podpisach, na dodatek twój jest pogrubiony i powiększony.....

 

Ok, nerwica wpływa na wszystko .....tylko, na Boga, piszmy kiedy mamy coś do powiedzenia a nie kiedy na się nudzi i piszemy cokolwiek bo forum to nie kosz ....... no i został jeszcze temat CO TERAZ ROBISZ :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ku mojemu zaskoczeniu wypisał mi się długopis i rozładowała mi się komórka - KOSZMAR :hide:

:D:D:D:D:D:D

Przyjedź do Lublińca do psychiatryka.Połapie Ci ołówek {słabo zaostrzony,hehehe z wiadomych względów }. Co do komórki-jestem tak nabuzowany na milicję, że w try miga Ci ją łopatą spowrotem załaduję do pełna,heheheh

A tak na marginesie, to ustosunkowując sie do poważnych i wielce terapeutycznych wpisów w tym dziale muszę stwierdzić że mam dziś do prania 3 pary majtek i 4 pary skarpetek w rękach !!!!

Boże , jak ja z moim CHADem podołam temu jakże deficytującemu moje nadwątlone siły zadaniu

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie nauczysz się ogarniać mojej ironii i wrednych żartów - nie mamy o czym rozmawiać.
:mrgreen:;)

 

A w ogóle to podobał mi się ten temat o pierdołach. Pisało się co się chciało, nikt nie zgłaszał zastrzeżeń. Szkoda go :( Może i rzeczywiście potrzebna jest luźna, niezobowiązująca rozmowa.

Co do tematu "co teraz robisz" Tam nie wolno odpisywać bo już off top się robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uświadomiłam sobie, że w chwili obecnej ...to najdłuższy czas kiedy funkcjonuję prawidłowo bez leków - od kiedy choruję ....... leki odstawiłam w listopadzie....jakoś...... to już ponad pół roku, były dwa nawroty...chwilowe załamania powiedziałabym, dałam radę.......kocham moją terapeutkę, zajebiście zacząć dzień od takich konkluzji :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, :brawo::brawo::brawo: ja tak mam powoli ale bez leków...

;) bo nigdy ich nie brałem tylko terapia :P

jedynym objawem ,który mi pozostał to mdłości... ale z tym też już powoli dochodzę do ładu :smile:

gratuluję Linko ;)

 

A mój dzień? Zaczął się spoko. Ale spał bym jeszcze. ;) już po śniadanku i teraz można zajarać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl zaraz po przebudzeniu: "Kur... nadal żyję"

Zatem spodziewam się że dziś może być już tylko gorzej

Dziękuję za uwagę

Przepraszam za pisanie o pierdołach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, Zawiedziona że żyję... Robiłam wczoraj eksperyment i się nie powiódł... a chciałam zrobić wszystkim miłą niespodziankę i zdechnąć

 

Thazek, ja cała jestem taką pierdołą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×