Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, a w co chciałeś się bawić??

 

bretta, miałam zadatki na ED i też chyba we wszystkich możliwych kierunkach... teraz mam tylko napady objadania się raz do roku może... raczej panuję nad tym już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, krew z nosa może być objawem osłabienia... skoro nic nie wciągałeś ...

do łóżka się kładź a nie przed kompem siedzisz !!

No i z naszej weekendowej randki nici... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, no pewnie tak, chociaż ja mam osłabione naczynia krwionośne i czasem i od tak po prostu zaczyna lecieć nawet jak sobie siedzę.

A do weekendu dużo czasu i nie ma że nici, ja tam biorę zaraz 3 aspiryny , herbatę z rumem i jutro będę jak nowy. Więc nie rezygnuj ze mnie tak szybko ;)

 

 

Thazek, ohoho nie kozacz tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, wiem... ja właśnie przez swoje zadatki na ED wyglądam teraz jak wyglądam... ale jak patrzę z perspektywy czasu to myślę że było mi wtedy lepiej niż jest teraz...

 

Thazek, taaaa pewnie sobie robi grunt a potem będzie "Sorry Beznadzieja, dziś nie dam rady... źle się czuję" :P

 

KeFaS, pamiętaj że aspiryna dodatkowo rozrzedza krew... nawet nie śmiem z Ciebie rezygnować... po prostu poczekam jeśli będzie taka potrzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, już wolę chodzić z papierem w nosie niż tak się czuć jak teraz. Aspiryna mnie zawsze na nogi stawiała, więc wierzę że tym razem też pomoże. Będzie dobrze, byle pogoda była fajna, bo wczoraj to przez parę godzin chodziłem w deszczu, w dodatku wiatr mnie przewiał i tak coś czułem, że dzisiaj będzie nieciekawie.

 

 

Thazek, jest takie powiedzenie "nie wpieprzaj się między wódkę a zakąskę" :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, ja miałam na myśli to że miałam lekkie te zaburzenia i poradziłam sobie z nimi sama... obecnie na pewno nie jestem normalna... ale też się boję normalności bo jej nie znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×