Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chodzi o piwo to mialam na mysli raczej przystepne ceny, a na Nowym Swiecie chyba raczej tanio nie jest.

Co uważasz za przystępne ceny browar kosztuje 6 złociszy chyba że jakiś haineken to więcej.

Są jeszcze ogródki nad Wisłą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja np. mogę się spotkać w centrum, np na przystanku autobusowym (wtedy można określić dokładnie którym). i potem dojechać do miejsca np na żwirki albo gdziekolwiek indziej. jak już pisałam będę jechaĆ przez rondo z rotundą :) wysiądę z autobusu 521 albo z tramwaju 9 lub 24. i wsiądę w coś co jedzie do szpitala banacha :P

Wsiadasz przy Centralnym w autobus 175 w kierunku okęcia i jesteś przy Banacha

ja wiem :) po prostu zaproponowałam takie rozwiązanie, dla tych co nie znają wawy i boja się że się pogubią. ale dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnapasqda, no dobra to zrobimy tak żeby wszystkim było wygodnie. Czekam na Ciebie 16:45 na przystanku 175 w kierunku lotniska róg Alej Jerozolimskich i Marszałkowskiej. Wsiadamy w autobus i jedziemy pod chevroleta na Pola Mokotowskie. Komu wygodniej niech czeka w centrum, a komu łatwiej na Pola to na Polach. Tylko proszę się nie spóźniać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogą być problemy.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/policyjna-infolinia-o-utrudnieniach-dzis-i-jutro,1,4374827,region-wiadomosc.html

 

"Czasowe wyłączenia mają dotyczyć m.in. ul. Żwirki i Wigury (od lotniska do pomnika Lotnika), Trasy Łazienkowskiej (od pomnika Lotnika do placu na Rozdrożu), Traktu Królewskiego (od ul. Belwederskiej do Zamku Królewskiego, a całkowicie w przypadku odcinka od ronda de Gaulle'a do placu Zamkowego - od piątku do niedzieli), Alej Jerozolimskich (od ul. Chałubińskiego do ronda de Gaulle'a), ulic: Miodowej, Długiej, Bonifraterskiej, Świętojańskiej i Anielewicza."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasowe wyłączenia mają dotyczyć m.in. ul. Żwirki i Wigury (od lotniska do pomnika Lotnika)

Czasowe dla mnie brzmi optymistycznie. Będzie dobrze. A nawet jakby to od pomnika Lotnika jest 10-minutowy spacer. Dojedziemy na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2Proof, miejsce jest ustalone: przed restauracją Jeff's Pola Mokotowskie, Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 32 koło chevroleta.

 

Jak wyczytałem przed chwilą Obama odlatuje do Waszyngtonu w sobotę ok. 15.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez szukałam informacji. na stronie ZTM nie ma słowa o zmianach w kursowaniu tramwajów. ja będę jechać przez samo centrum po 17 :) linią numer 35, ze stawek na hoża :P jeśli Cie to będzie urządzało to mogę dać znać koło 17.30 (tak mam plan dojechać :P ) czy jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×