Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... Raczej miałem, a z tego co wymieniłeś to kołatanie było na bank:/ Co do trzęsących się rąk... Zawsze miałem z tym problem, a przy braniu anafranilu to się nasiliło (zwłaszcza na początku brania leku, teraz mam wrażenie że to ustępuje). Ogólnie lek ma u mnie wielkiego plusa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, żeby 2 miesiąc od rozpoczęcia leczenia są objawy nasilonego leku? Napady paniki, mam takie że hoho. Coraz bardziej przemawia do mnie leczenie akupunkturą niż tymi cholernymi psychotropami :D Efektu jest nie wiele, więcej mam szkód.

PS. Hydroksyzyna jest uzależniająca ?? To benzodiazepina??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ludziska kochane. Od 3 jedziem na dawce 112,5 i wszystko jest ok. Za jakiś tydzień wejdę na 150, redukując paroksetynę do 10 mg. Trzymajta kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie zamula za bardzo, hamuje napęd jaki mi daje Anafranil. To za mocne i za bardzo mulące SSRI jak dla mnie. Jakiś czas pojadę na samym A. Jeśli okaże się, że coś jest nie tak, to dołoże jakieś SSRI, ale napewno nie paro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 Anafranil = 75 Wenli (mniej więcej) ???

 

-- 23 maja 2011, 15:20 --

 

marcol13, Lekarz mi powiedział, że wenla poniżej dawk 37,5 to może być co najwyżewj placebo. To jest lek trójpierścieniowy, a w ich przypadku kuruje się dawkami z zakresu 150-300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj,

 

A ja myśle że mniejsze dawki mi pomogą...niebawem przerzuce się na 25mg ;p

Bo po tygodniu stosowania 10 mg mam mniejsze lęki i normalnie chodzę do pracy..

Choć z równowagą i wzrokiem,sercem nadal mam problemy...może po większych dawkach to minie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamo, to ja bym sobie darował wenlę. Po takim okresie czasu oznacza to, że na Ciebie nie działa. Spróbuj Anafranil.

Aktualnie jadę na 10 mg paro i 150 mg Anafranilu, zobaczymy co się będzie działo. Na razie jest ok, więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle coraz powazniej o paro,bo wenla,jak juz dzisiaj pisalam, w innym watku za bardzo mnie ostatnio speeduje, za male dzialanie p/lekowe

 

Sprobowalabym nawet anafranilu,ale ma za ciezkie sk.ub. Jak dla mnie nie do zniesienia ,a szkoda bo potrzebuje teraz sedacji

 

Dr jednak zadecydowal,ze zmniejsze dawke wenli do 150,bo 225 to moze za duzo i stad to naspeedowanie,jak sie nic nie zmieni,mowil,ze da mi paro

Zobaczymy,jak bedzie wizyte mam za 3 tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×