Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

buka, nie zdradziłam tylko ujawniłam pewne niewygodne dla Ciebie fakty :smile:

 

eh ludzie ja już nie wiem... mam namieszane w głowie strasznie... coraz częściej mi się jednak zdaje że nie przetrwam tego... bez kitu nie mam już sił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To nie do końca chyba takie proste. Jak ktoś nie jest podatny to tak nie zadziała. Mogę czytać hyprreala codziennie po kilka razy , a i tak nie spróbuję niczego:)

 

 

Wioluś - to bardzo dobrze, natomiast młodsze zagubione w życiu osoby mogą inaczej zinterpretować np. jakiś przepis brzmiący ala: zajeb to, przypierdol to, zalej tym i na całość popraw tym ;)

 

 

Michuj, Czyli chcesz powiedzieć ,że jak zobaczę Twój avatar to zachcę mi się na świni pomykać? :shock::shock:

:hide::hide::hide:;);)

hehe, chcesz się przejechać. BMW się znudziło? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, ja też mam parę takich osób ale nie potrafię tak walnąć komuś na pw swoich brudów... no nie potrafię... a czasem to mnie tak gniecie w środku że aż rozrywa :(

Widzisz , ja w sumie też tak mam. Nawet na priva, a już na pewno nie publicznie. Ale gdyby ktoś napisał do mnie, pewnie też bym się zdobyła na odwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, najlepszego ;)

 

Lady_Beznadzieja, ja się przypominam, że to piwo w weekend ciągle aktualne ;) A jak masz ochotę pogadać na PW to pisz śmiało, to pomaga, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, załadują Ci się antydeoresanty, to stwierdzisz, że życie jest piękne ;) Trust me.

 

-- 25 maja 2011, 00:17 --

 

Thazek, dokładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, wczoraj bodaj pisałeś że nie obiecujesz z tym piwem... więc nie wiem teraz czy mam rezerwować czas czy nie. Dzięki ja wiem że pomaga ale ja nie potrafię po prostu...

 

Michuj, tylko czemu one się kur... ta długo ładują że jest coraz gorzej zamiast lepiej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, nie nie, źle mnie zrozumiałaś wtedy chyba, albo ja coś niedokładnie napisałem w tym natłoku postów, w każdym razie jak dla mnie jest aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, tak to działa. I bardzo dobrze, że na początku Ci się nastrój pogorszył, oznacza to. że reagujesz na lek. Niestety musisz 2 miesiące wyczekać. Później to hulaj duszo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, okej jak chcesz, ale odezwij się tam jutro czy kiedyś, żeby ustalić miejsce i termin ;)

 

Tymczasem lecę jakiś film oglądać, mokrych i kolorowych Wam życzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×