Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja tak nie umiem walić na pw, zarzucać kogoś tak z bomby swoimi chorymi jazdami itd. nawet jak osoby z którymi piszę regularnie pytają jak się czuję to mam opory, a gdzie dopiero żebym sama atakowała...

a im głębszą mam dolinę tym bardziej się czuję odrzucona... i tym większe mam opory żeby kogoś bezpośrednio zarzucać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, Forum można traktować jako doraźne, natomiast jeśli staję się Twoim głównym oknem na kontakty z ludźmi, zaczyna wtedy bardzo szkodzić.Poczytasz sobie marudzenia i zrzędznia iluś tam osób, to z automatu zły nastrój przechodzi na Ciebie. Np. nigdy w życiu nie wyobrażałem sobie auto okaleczania się, natomiast po przestudiowaniu kilku wątków, będę miał pamiątkę w postaci blizny do końca życia. Co prawda drobnej, ale jednak. Korzystanie z forum, podczas różnych jazd, to czasem balans na krawędzi. Podsumowując: trzeba uważać bo można sobie naprawdę krzywdę zrobić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, to tak jak z hyperrealem, niby ma informować użytkowników o drugach, a wpraktyce gdyby nie Hyper, nie spróbowałbym kilkunastu substancji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, to tak jak z hyperrealem, niby ma informować użytkowników o drugach, a wpraktyce gdyby nie Hyper, nie spróbowałbym kilkunastu substancji ;)

 

Dokładnie, ale z drugiej strony gdyby nie hyper to bym popłynął w substancje, których teraz nie mam zamiaru ruszać ;) Więc wszystko ma dobre i złe strony.

 

 

Idę jeśc klopsiki z ziemniakami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, to tak jak z hyperrealem, niby ma informować użytkowników o drugach, a wpraktyce gdyby nie Hyper, nie spróbowałbym kilkunastu substancji ;)

 

 

To nie do końca chyba takie proste. Jak ktoś nie jest podatny to tak nie zadziała. Mogę czytać hyprreala codziennie po kilka razy , a i tak nie spróbuję niczego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, po prostu chcę wiedzieć, czy mam iść dzisiaj spać czy jeszcze poczekać na rozwój wydarzeń:D

 

Lady_Beznadzieja, zasadniczo - nie myśl o innych tylko o sobie. Jak ktoś wyciąga rękę, to jest gotowy na uniesienie ciężaru, którym może zostać obarczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robimy bibę :yeah::yeah::yeah::mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted::twisted::twisted:

 

-- 25 maja 2011, 00:48 --

 

bretta, ja też mam parę takich osób ale nie potrafię tak walnąć komuś na pw swoich brudów... no nie potrafię... a czasem to mnie tak gniecie w środku że aż rozrywa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×